Justyna Mazur zdradziła kulisy swojej operacji bariatrycznej.
Strona Główna > Honorata Kifner odkryła tajemnice branży wellness. Fakty mówią same za siebie

Honorata Kifner odkryła tajemnice branży wellness. Fakty mówią same za siebie

Honorata Kifner, coach oraz trenerka umiejętności psychospołecznych była gościnią w najnowszym odcinku podcastu Jerzego Telesińskiego „Lekko, czyli czas na zmiany” w Radiu Złote Przeboje. Trenerka opowiedziała o tym jak zmienić podejście do odchudzania i zdradziła, co tak naprawdę ją uwiera we współczesnej branży wellness. Koniecznie posłuchajcie rozmowy!

Honorata Kifner, na co dzień jest trenerką umiejętności psychospołecznych, która pomaga swoim podopiecznym jak radzić sobie ze stresem, by być jak najbardziej efektywnym. Tak zwana sprawczość jest też istotna, gdy zaczynamy wprowadzać w nasze życie zmiany i myślimy przeprowadzeniu małej rewolucji. Ale czy to właśnie takie nagłe gwałtowne wybuchy są nam potrzebne? Czy lepiej zaczynać od małych kroków, by nie stracić potrzebnego nam paliwa?

Zobacz także: Zwycięzca „MasterChefa” zdradził sekret. To jego przeznaczenie [PODCAST]

Honorata Kifner, coach, trener umiejętności psychospołecznych w nowym odcinku podcastu „Lekko, czyli czas na zmiany” opowiedziała, jak ważne jest nasze podejście do przeprowadzenia zmian w naszym życiu. 

Jak czuć się zmotywowanym do przeprowadzenia zmian? Co jest ważne na samym początku, gdy zaczynamy się odchudzać? Do kogo się zwrócić z pomocą, jeżeli potrzebujemy wsparcia w zrzuceniu wagi? Posłuchajcie rozmowy Honoraty Kifner z Jerzym Telesińskim w podcaście „Lekko, czyli czas na zmiany” dla Radia Złote Przeboje.

Posłuchaj rozmowy Honoraty Kifner z Jerzym Telesińskim dla Radia Złote Przeboje:

Honorata Kifner szczerze o branży wellness

Trenerka zdaje sobie sprawę, że to nie wygląd tak naprawdę świadczy o naszej wartości. Często jednak w pogoni za życiowym balansem łatwo poddajemy się marketingowym obietnicom płynącym od branży wellness. W szczególności często odczuwa to nasz portfel, z którego ubywa nam coraz więcej pieniędzy. Nie ma to jednak odbicia w rzeczywistości i nie przekłada się na nasze lepsze samopoczucie. Honorata Kifner w rozmowie z dziennikarzem Radia Złote Przeboje opowiedziała, dlaczego nie powinniśmy ślepo podążać za marketingowymi obietnicami branży wellness:

Ktoś na tym też zarabia. Pamiętajmy. Na tym wizerunku, że ja mam teraz być szczupła, zdrowa i w ogóle i mam nie mieć zmarszczek i siwych włosów plus mam jeść fit i tak dalej. To tam jest cała rzesza ludzi, którzy robią ciężkie pieniądze. My nawet nie wiemy, a dajemy się po prostu często nabrać.

Zobacz także: Swojego męża Rene poznała w wieku 12 lat. Tego mogliście nie wiedzieć o Celine Dion

Podcast „Lekko, czyli czas na zmiany”

Jerzy Telesiński porozmawia z ekspertami na tematy związane ze zdrowym stylem życia, z którym nie zawsze jest nam po drodze. W jego najnowszym podcaście „Lekko, czyli czas na zmiany” nie zabraknie odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, w których odczarujemy fakty i mity na temat zdrowia i odżywiania.

Nowy odcinek podcastu „Lekko, czyli czas na zmiany” w każdy czwartek o godz. 19 na www.zloteprzeboje.pl, platformach streamingowych (Spotify, Apple Podcasts) oraz oficjalnym kanale YouTube Radia Złote Przeboje. Zapraszamy!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *