Horror Edyty Górniak. Nie potrafiła wydusić z siebie głosu, interweniował lekarz » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Horror Edyty Górniak. Nie potrafiła wydusić z siebie głosu, interweniował lekarz

Horror Edyty Górniak. Nie potrafiła wydusić z siebie głosu, interweniował lekarz

Edyta Górniak jest jedną z najbardziej zapracowanych polskich piosenkarek. Teraz przygotowuje się do wystąpienia w nowym programie TVP, pt.: „Rytmy Dwójki”. Czy jej plany przekreślą problemy zdrowotne? Nie mogła zaśpiewać!

Jak informuje portal Pudelek, powołując się na tajemniczego informatora z otoczenia gwiazdy, dantejskie sceny z udziałem gwiazdy rozegrały się właśnie w trakcie prób do programu „Rytmy Dwójki”. W pewnym momencie Edyta Górniak straciła głos. Na szczęście piosenkarka zachowała się rozsądnie i zwróciła o pomoc do lekarza, wezwanego na plan produkcji TVP.

Rozpoczęły się zdjęcia do pierwszego odcinka nowego programu TVP „Rytmy Dwójki” (…). Kiedy Edyta weszła na scenę, produkcję zamurowało. Głos odmówił posłuszeństwa — relacjonował informator.

Zobacz także: Sharleen ma niespodziankę dla fanów. Wokalistka Texasu w Radiu Złote Przeboje

Edyta Górniak ma kłopoty zdrowotne?

Lekarz, do którego udała się Edyta Górniak, nie miał dla piosenkarki dobrych wiadomości. Z wydanej przez specjalistę diagnozy wynikało, że boryka się ona z poważną infekcją gardła. Gwiazda martwiła się, tym bardziej że głos jest dla niej narzędziem pracy.

Ogromna infekcja gardła dopadła ją tuż przed nagraniami. Nie mogła wydusić z siebie pół dźwięku, a realizacja odcinka stanęła pod znakiem zapytania — wyjaśnił informator.

Zobacz także: Van Morrison z kolejnym prezentem dla fanów. Nowy singiel legendy

Edyta Górniak zdecydowała jednak, że nie będzie robić sobie przerwy od pracy. Wręcz przeciwnie, piosenkarka postanowiła skorzystać z doraźnej pomocy wskazanych przez lekarza medykamentów, a następnie wrócić na próbę.

Produkcja szybko zareagowała i wezwała na plan lekarza, który musiał podać jej sterydowe wziewy, aby mogła wystąpić. Edyta stawiła się na planie programu pomimo złego stanu zdrowia.

Zobacz także: Ed Sheeran zwrócił się do fanów. Poprosił ich o pomoc