Strona Główna > „I Have Nothing”: Artystka przebrana za HARFĘ rzuciła jurorów na kolana hitem Whitney Houston!

„I Have Nothing”: Artystka przebrana za HARFĘ rzuciła jurorów na kolana hitem Whitney Houston!

W USA wystartowała nowa edycja show „The Masked Singer”. Jak poradziła sobie zamaskowana artystka z hitem Whitney Houston?

Ten wielki hit bardzo często do nas powraca w coraz to nowszych wersjach. Był to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych utworów lat 90. Posłuchajcie, jak brzmi przebój „I Have Nothing” w wykonaniu artystki przebranej za harfę w programie „The Masked Singer”.

Utwór „I Have Nothing” był trzecim singlem promującym album „The Bodyguard: Original Soundtrack Album” z 1993 roku. Piosenka została napisana przez Davida Fostera i Lindę Thompson. Ścieżka dźwiękowa z filmu „Bodyguard” nadal pozostaje najlepiej sprzedającym się albumem wszech czasów. Na całym świecie płyta rozeszła się w nakładzie ponad 45 milionów egzemplarzy.

„The Masked Singer” (tłumaczenie „Zamaskowany piosenkarz”) to nowy program rozrywkowy, który zadebiutował w USA 2 stycznia 2019 roku. Jego formuła polega na tym, że dwunastu muzyków musi ze sobą konkurować, ale muszą występować w kostiumie, który nie zdradzi ich tożsamości. W każdym tygodniu jeden uczestnik zostanie wyeliminowany i poznamy jego prawdziwą twarz.

Polecamy również: