Nowy Indiana Jones nadciąga… tylko po co? Po obejrzeniu zwiastuna już wiemy, że fajerwerków nie będzie [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Nowy Indiana Jones nadciąga… tylko po co? Po obejrzeniu zwiastuna już wiemy, że fajerwerków nie będzie [WIDEO]

Nowy Indiana Jones nadciąga… tylko po co? Po obejrzeniu zwiastuna już wiemy, że fajerwerków nie będzie [WIDEO]

Pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun filmu „Indiana Jones i tarcza przeznaczenia”. Naszym zdaniem trochę rozczarowuje, ale oceńcie sami.

Disney ujawnił pierwszy zwiastun filmu „Indiana Jones i tarcza przeznaczenia”, który jest oficjalnym tytułem piątej części, przygodowej serii z Harrisonem Fordem. Zwiastun przedstawia Harrisona jako Indy’ego z czasów jego świetności, wypełnionej archeologią i przygodami. Czego nam jednak brakuje. Obawiamy się, że wszystko, co najlepsze zobaczyliśmy w tym krótkim fragmencie.

Premiera filmu zaplanowana jest na 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz zwiastun:

U boku Forda wystąpi John Rhys-Davies, który ponownie wcieli się w rolę Sallah, ostatnio widzianą w filmie „Indiana Jones i ostatnia krucjata” z 1989 roku, zobaczymy także nowych aktorów, takich jak Mikkelsen, Banderas, Thomas Kretschmann, Boyd Holbrook, Shaunette Renée. Wilson i Toby Jones. Phoebe Waller-Bridge, nagrodzona Emmy autorka i gwiazda serialu „Fleabag”, po raz pierwszy pojawia się w serii jako chrześniaczka Indy’ego, Helena.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *