Jak dobrze pamiętasz imiona bohaterów serialu "Ranczo"? [QUIZ]
Strona Główna > Jak dobrze pamiętasz imiona bohaterów serialu „Ranczo”? [QUIZ]

Jak dobrze pamiętasz imiona bohaterów serialu „Ranczo”? [QUIZ]

Myślisz, że o bohaterach serialu „Ranczo” wiesz wszystko? Sprawdź, czy rzeczywiście tak jest i rozwiąż nasz quiz.

Jedna z głównych postaci serialu. Urodziła się w Stanach Zjednoczonych, ale ma polskie pochodzenie. Po babci odziedzicza dworek, w którym ostatecznie postanawia zamieszkać. Ta bohaterka to oczywiście:

Wójtowa, Senatorowa, Prezesowa, różnie na nią mówią. Ta utalentowana gospodyni, która potrafi sprytnie wpływać na swojego męża, Pawła, to:

Jeden z głównych bohaterów i jeden ze stałych bywalców słynnej przedsklepowej ławeczki. Dla innych jest prawdziwym autorytetem. Chodzi oczywiście o męża Michałowej, czyli o:

Kolejny bywalec spotkań ławeczkowych. Sympatyczny, pracowity, z poczuciem humoru. Jednak mimo takich cech nie udało mu się wzbudzić zainteresowania córki wójta. Jest współzałożycielem zespołu Duo Spoko. To oczywiście:

Proboszcz parafii Wilkowyje i brat bliźniak wójta. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać. Wiadomo, że mowa o:

Ta postać to prawdziwy artysta. Jednak nie interesuje go komercja, woli malować coś swojego, wyjątkowego. Zakochany ze wzajemnością w Lucy. Razem z nią ma córkę Dorotkę. To oczywiście:

Ojciec siedmiorga dzieci i mąż Kazimiery. Urodził się w Wilkowyjach i od dziecka przyjaźni się z Tadeuszem Hadziukiem. Ten kolejny bywalec ławeczki nazywa się:

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *