Strona Główna > Janusz Radek jako Beata Kozidrak z głosem Maryli Rodowicz. Co tam się wydarzyło! [WIDEO]

Janusz Radek jako Beata Kozidrak z głosem Maryli Rodowicz. Co tam się wydarzyło! [WIDEO]

W jesiennej ramówce stacji Polsat powrócił jeden najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, jak w ostatnim odcinku poradził sobie Janusz Radek.

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomojest z nami już od 17. edycji. Uczestnicy z tygodnia na tydzień zaskakują nas swoimi metamorfozami. W ostatnim odcinku Janusz Radek przemienił się w Beatę Kozidrak. Coś jednak poszło nie tak i jego występ wyszedł, lekko mówiąc karykaturalnie.Sami zobaczcie!

Wśród uczestników nowej edycji show znaleźli się Michał Milowicz, Kasia Wilk, Janusz Radek, Katarzyna Ucherska, Jakub Zdrójkowski, Katarzyna Polewany, Robert Szpręgiel i Ewa Błachnio.

Zmiany zaszły również w jury, w którym teraz zasiadają: Małgorzata WalewskaKatarzyna Skrzynecka oraz Michał Wiśniewski, a także debiutujący za stołem jurorskim Robert Janowski.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Polecamy również: