Jennifer Lopez jako kochająca matka i groźna zabójczyni w nowym thrillerze "The Mother" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jennifer Lopez jako kochająca matka i groźna zabójczyni w nowym thrillerze „The Mother” [WIDEO]

Jennifer Lopez jako kochająca matka i groźna zabójczyni w nowym thrillerze „The Mother” [WIDEO]

Jennifer Lopez jest zabójczynią chroniącą swoją córkę w pierwszym zwiastunie nowego filmu platformy Netflix „The Mother”.

Groźna zabójczyni wychodzi z ukrycia, by chronić córkę, którą przed laty musiała zostawić, uciekając przed śmiertelnymi wrogami. Film „The Mother”, w którym główne role grają Jennifer Lopez, Joseph Fiennes, Lucy Paez, Omari Hardwick, Paul Raci i Gael Garcia Bernal, trafi na Netflix w maju 2023 roku.

Zobacz zwiastun:

Jennifer Lopez to nagrodzona licznymi statuetkami aktorka, producentka i wokalistka oraz jedna z najbardziej wpływowych kobiet w historii. Sprzedała ponad 75 milinów płyt, a jej filmy zarobiły łącznie ponad 3 miliardy dolarów. Jennifer Lopez znalazła się na słynnej liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie magazynu TIME, została też nazwana najbardziej wpływową gwiazdą przez Forbes oraz najpiękniejszą kobietą na świecie przez magazyn People. Ma w dorobku dwie nominacje od nagrody Golden Globe za role w filmach „Hustlers” i „Selena”. Do dzisiaj pozostaje jedyną kobietą, która w tym samym momencie podbiła listę Billboardu oraz box office swoją płytą, oraz filmem.

Polecamy również: