Jerzy Telesiński pokazał zdjęcia sprzed lat. Trudno uwierzyć, że to on [GALERIA] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jerzy Telesiński pokazał zdjęcia sprzed lat. Trudno uwierzyć, że to on [GALERIA]

Jerzy Telesiński pokazał zdjęcia sprzed lat. Trudno uwierzyć, że to on [GALERIA]

Jerzy Telesiński ma za sobą inspirującą historię, która może zmotywować nawet najbardziej leniwą osobę. Już 1 grudnia o godz. 19:00 słuchajcie najnowszego podcastu „Lekko, czyli czas na zmiany” i posłuchajcie, jak nasz prowadzący rozprawia się z dietetycznymi mitami na temat zdrowia i odżywiania.

Radiowa osobowość z inspirującą historią

Przed Jerzym Telesińskim zarówno polskie, jak i zagraniczne Złote Przeboje nie kryją już chyba żadnych tajemnic. Przez 15 lat radiowej obecności zdążył już poznać większość pozakulisowych historii znanych piosenek i gwiazd, które kawałek po kawałku odkrywały przed nim swoje muzyczne sekrety. Przepis na „Złoty środek dnia” Jerzy zna jak nikt inny i codziennie chętnie się dzieli swoimi anegdotkami na radiowej antenie przed milionami słuchaczy.

Mało osób jednak wie, że nasz przebojowy prowadzący pewnego dnia postanowił zakończyć wygodne życie na kanapie i zmienić swoje życie o sto osiemdziesiąt stopni i stać się prawdziwą inspiracją.

Wielka metamorfoza Jerzego

W 2013 roku Jerzy Telesiński postanowił zakończyć raz na zawsze toksyczny romans z fast foodami i słodkimi napojami. Z definicji takie związki nigdy nie kończą się dobrze, więc najpierw Jerzy przełknął bolesne rozstanie i niczym Danuta Stenka w „Nigdy w życiu” postanowił grubą kreską oddzielić przeszłość i rozpocząć prawdziwą przemianę. Droga do sukcesu naszego prowadzącego nie była łatwa i, jak sam wspomina, najtrudniejsze dla niego były początki:

Najważniejsze to było zacząć. Mozolnie, po kawałku, w pocie czoła, czasem ze łzami w oczach, ale systematycznie i bez wymówek.

fot. archiwum prywatne Jerzego Telesińskiego
fot. archiwum prywatne Jerzego Telesińskiego

I tak kilogram po kilogramie waga Jerzego zmieniała się razem z nim, z dnia na dzień porzucając jego stary wizerunek na manowce. W konsekwencji nasz prowadzący stopniowo zyskiwał nowe lżejsze życie bez dodatkowego nadbagażu. Po drodze Jerzy zdobył coś jeszcze. Poznał swoją miłość, która pomogła mu nabrać pewności siebie w niełatwych zmaganiach z ciążącymi mu kilogramami:

Poznałem Miłość, która dodała mi wiary i skrzydeł… To taki bonus, bo w końcu nawet Ona niczego nie zrobiła za mnie. Najważniejsze to zacząć.

I tak Jerzy wygrał miłość i stracił ponad sześćdziesiąt kilogramów.

fot. archiwum prywatne Jerzego Telesińskiego

Podcast „Lekko, czyli czas na zmiany”

Teraz nasz prowadzący nie tylko dba o to, by żyć zdrowo i z głową, ale też, by jej nie stracić, poznając różne tajemne zakamarki dietetycznego świata. W jego najnowszym podcaście „Lekko, czyli czas na zmiany” nie zabraknie odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, w których odczarujemy fakty i mity na temat zdrowia i odżywiania.

Premierowy odcinek podcastu „Lekko, czyli czas na zmiany” już 1 grudnia o godz. 19 na www.zloteprzeboje.pl, platformach streamingowych (Spotify, Apple Podcasts) oraz oficjalnym kanale YouTube Radia Złote Przeboje. Nowy odcinek w każdy czwartek o godzinie 19. Zapraszamy!