Strona Główna > Jesień w Radiu Złote Przeboje. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Jesień w Radiu Złote Przeboje. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Pierwszego września, punktualnie o 5:30 wystartowaliśmy z jesienną ramówkż Radia Złote Przeboje. Oprócz pasm i programów, które od lat cieszą się uznaniem Słuchaczy, na antenie pojawiły się nowe, poradnikowe pozycje, konkursy z wysokimi nagrodami, jeszcze więcej sprawdzonych i lokalnych wiadomości oraz audycje Marzeny Rogalskiej i Odety Moro.

Już od samego rana w Radiu Złote Przeboje czeka na Was trio porannego programu „Złote Przeboje na dzień dobry”: Tomek Florkiewicz, Piotr Jaworski i Iwona Barańska, którzy dbają o to, co najważniejsze o tej porze dnia: największe przeboje, dużo dobrego humoru i sprawdzone wiadomości, także te drogowe i lokalne. Każdego dnia o 7:20  usłyszycie różne, satyryczne miniaudycje – jak np. alerty „Radiowego Centrum Bezpieczeństwa” czy zabawnie przedstawione perypetie z życia gwiazd show-biznesu. Niespełna godzinę później, bo o 8:10, rozpoczyna się będzie konkurs Dycha po ósmej, w którym główną nagrodą codziennie – za wiedzę i refleks – jest nawet 10 tysięcy złotych.

Tuż po 9:00 przy mikrofonie zasiada Jerzy Telesiński. Od tego momentu w na naszej antenie możecie usłyszeć jeszcze więcej muzyki. To między innymi dzięki temu program jest idealnym towarzyszem w trakcie godzin Waszej pracy. Codziennie po 11:00 w radiu gości „Dobrze wiedzieć” – pozycja, w której pomagamy Wam w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego. Sposoby na tańsze zakupy, na dawanie drugiego życia swojej garderobie, pomysły na szybkie desery – o tych i wielu innych sprawach usłyszycie w cyklu „Dobrze wiedzieć”. 

W każdą środę między 10:00 a 14:00 po wakacyjnej przerwie wracamy z cyklem Sprawdzone środy w Radiu Złote Przeboje”, w którym na czynniki pierwsze rozłożymy skomplikowane sprawy dotyczące każdego. Jak złożyć wniosek o dodatek węglowy? Jak otrzymać odszkodowanie z ubezpieczenia?, Jak zmieni się taryfikator punktów karnych? Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w każdą środę od 10:00.

„Dobre popołudnie” w Radiu Złote Przeboje rozpoczyna się o godz. 14:00. Od poniedziałku do czwartku Kasia Wilk i Kamil Baleja troszczą się o to, by zadbać o dobry nastrój jedzących obiad, wracających z pracy czy relaksujących się po ciężkim dniu. Po 15:00 dają odpowiedź na pytania, które nurtują Polaków tak bardzo, że szukają na nie odpowiedzi w wyszukiwarkach internetowych. Oczywiście z przymrużeniem oka.

W każdy piątek o 14:00 na naszej antenie możecie usłyszeć program Marzeny Rogalskiej „Piątek jak marzenie”. Marzena dba o wprowadzenie Was w weekendowy nastrój i podpowiada Wam, jak przy niewielkim nakładzie sił i środków poczuć przyjemność w czasie dni wolnych od pracy.

Wieczory w Radiu Złote Przeboje dalej obfitują w mocne, muzyczne akcenty. Od poniedziałku do czwartku po 18:00 Tomek Brhel zaprasza Was na program „Cała muzyka, w którym można wygrać bilety na koncerty i muzyczne gadżety w codziennym konkursie „Po imieniu z gwiazdami” oraz posłuchać wywiadów z największymi – polskimi i międzynarodowymi – gwiazdami muzyki oraz osobowościami i znanymi ze świata show-biznesu.

W sobotę o 11:00 startujemy z programem Odety Moro – „Najlepszy weekend”. Odeta zaprasza do naszego studia wyjątkowych gości… Oprócz wielkich nazwisk świata polskiej kultury, rozrywki, sportu usłyszycie też rozmowy z odważnymi ludźmi, którzy poświęcają się swoim pasjom i w ich rozwijaniu weszli na naprawdę wysoki poziom. Stałym punktem programu są praktyczne porady i wskazówki, o które będziemy pytać Ulę Chińcz znaną jako Ula Pedantula.

W weekendowe popołudnia trzymamy rękę na pulsie na bieżąco informując Was o najważniejszych wydarzeniach ze sportowych aren, scen koncertowych oraz innych, ważnych dla opinii publicznej. Z kolei sobotni wieczór zawsze upływa pod znakiem największych, tanecznych, złotych przebojów w programie „Dobra impreza”.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.