Strona Główna > Jessie Ware prezentuje teledysk do nowego singla „Free Yourself”

Jessie Ware prezentuje teledysk do nowego singla „Free Yourself”

Wyreżyserowany przez Vicky Lawton klip jest pełen zaraźliwej energii i radości z bycia sobą. Odziana w czerwony jedwab Jessie dosłownie stawia się na piedestale, aby uwolnić niezwykłe kolory okrytych czarnymi szatami gości.

Od czasu premiery, „Free Yourself” stał się najlepiej debiutującym singlem Jessie zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na arenie międzynarodowej. Utwór został napisany i wyprodukowany przez Coffee Clarence JR i legendarnego brytyjskiego producenta Stuarta Price’a.

Zobacz teledysk:

„Free Yourself” jest początkiem nowej ery . Jestem bardzo podekscytowana faktem, że wydaję tę piosenkę pod koniec lata. Można do niej tańczyć bez zahamowań i po prostu się bawić. Tak właśnie ostatnio się czułam, mogąc znów koncertować i śpiewać. Baw się, uwolnij się!

– wyjaśnia Jessie

Nowy utwór jest zwieńczeniem fantastycznego lata Jessie, która przywróciła do łask disco podczas przełożonych koncertów z trasy promującej album „What’s Your Pleasure?” i dała świetne występy na głównych scenach Glastonbury, Primavera Sound i Open’er Festivalu. W październiku Jessie uda się w trasę po Stanach Zjednoczonych jako support Harry’ego Stylesa podczas trasy „Love on Tour” na pięciu koncertach w United Center w Chicago.

Pomiędzy występami na długo oczekiwanych trasach, Jessie przesiaduje obecnie w studiu, gdzie pracuje nad swoim niecierpliwie oczekiwanym piątym albumem studyjnym.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.