Jessie Ware zahipnotyzowała publiczność na koncercie w Warszawie [GALERIA] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jessie Ware zahipnotyzowała publiczność na koncercie w Warszawie [GALERIA]

Jessie Ware zahipnotyzowała publiczność na koncercie w Warszawie [GALERIA]

Licznie zgromadzeni fani dali się zahipnotyzować niezwykłemu głosowi brytyjskiej piosenkarki i porwać jej muzyce łączącej pop, rock i R&B.

Rebranding Galerii Mokotów i jej dołączenie do międzynarodowej grupy Westfield jest bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem w historii tego doskonale znanego warszawskiego centrum, od czasu jego powstania. Z tej okazji na dachu Westfield Mokotów, 29 września 2022 r., zaśpiewała niezwykła artystkaJessie Ware.

Publiczność od pierwszych dźwięków dała się ponieść czarowi i charyzmie tej wielokrotnie nagradzanej gwiazdy, śpiewając i tańcząc w rytm jej największych przebojów, m.in.: „Wildest Moments”, „Kiss of Life”, „What’s Your Pleasure”, „Save a Kiss”, a także najnowszego singla „Free Yourself”, zapowiadającego piąty studyjny album artystki. Jak powiedziała publiczności Jessie, koncert był pierwszym występem na dachu w jej karierze, i bardzo jej się to podobało.

Zobaczcie, jak było!

Polecamy również: