„She Came To Me”: Joanna Kulig zagrała w filmie z Anne Hathaway! Teraz błyszczy na czerwonym dywanie w Berlinie [WIDEO]
Strona Główna > Joanna Kulig zagrała w filmie z Anne Hathaway! Teraz błyszczy na czerwonym dywanie w Berlinie [WIDEO]

Joanna Kulig zagrała w filmie z Anne Hathaway! Teraz błyszczy na czerwonym dywanie w Berlinie [WIDEO]

Joanna Kulig robi karierę w Hollywood. Polska aktorka znana z „Zimnej Wojny” Pawła Pawlikowskiego zagrała właśnie w kolejnej zagranicznej produkcji, a wczoraj pojawiła się na czerwonym dywanie 73. edycji festiwalu filmowego Berlinale. W kogo wcieliła się w filmie „She Came To Me”?

Joanna Kulig robi karierę w Hollywood

Joanna Kulig od czasu premiery „Zimnej Wojny”, za którą otrzymała Europejską Nagrodę Filmową nieustannie podróżuje między Polską a USA, gdzie jej kariera nabiera rozpędu. Aktorka miała okazję zagrać m.in. w filmie „She Came To Me”, ktory otworzył tegoroczną edycję festiwalu Berlinale, jednego z najważniejszych konkursów filmów niezależnych. U boku Kulig w filmie wystąpili m.in. znany z „Gry o Tron” Peter Dinklage, Anne Hathaway i Marisa Tomei. Obsada komedii romantycznej pojawiła się wczoraj na otwarciu festiwalu na czerwonym dywanie oraz odpowiedziała na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej.

Nowy film z Joanną Kulig – o czym jest?

„She Came To Me” to zbiór kilku intrygujących historii miłosnych, w tym przeżywającego kryzys twórczy muzyka (Peter Dinklage) i jego żony i byłej terapeutki (Anne Hathaway) oraz Magdaleny (Joanna Kulig), o której nie wiemy na razie zbyt wiele. Twórczynią filmu jest Rebecca Miller, która współpracowała z gwiazdami takimi jak Greta Gerwig czy Ethan Hawke. „She Came To Me” jest kolejną po „Zimnej Wojnie” i „The Eddy” międzynarodową produkcją z udziałem Joanny Kulig, a to nie jedyny film, w jakim będzie ją można zobaczyć na tegorocznym Berlinale.

Polski akcent na Berlinale 2023

W specjalnej sekcji festiwalu wyświetlany będzie również tytuł „Niewinne” z 2016 roku, w którym obok Joanny Kulig pojawiły się również Agata Buzek i Agata Kulesza. Produkcja opowiada o dramacie zgwałconych przez czerwonoarmistów zakonnic i ich rozliczeniu się z przeszłością tuż po II wojnie światowej.

W czwartek Joanna Kulig wraz z pozostałymi członkami obsady pojawiła się na konferencji prasowej Berlinale, na której przybliżyła nam nieco odgrywaną przez siebie Magdalenę.

Moja postać jest bardzo silna, miła, ma świetną relację z córką. Z początku jest ona nieco skomplikowana, ale z czasem ewoluuje.

She Came To Me – kiedy w kinach?

Aktorka wyraziła również swoją wdzięczność w kierunku reżyserki filmu, Rebekki Miller oraz podkreśliła to, jak ważny jest dla niej udział w tak znaczącej zagranicznej produkcji. Kulig wspominała o ciężkich realiach bycia polską emigrantką, w którą wciela się w filmie, a także wyznała, iż jest ogromnie dumna ze swojej ścieżki kariery, która po udziale w „Zimnej Wojnie” nabrała rozpędu.

Polska data premiery „She Came To Me” nie jest na razie znana, jednak z niecierpliwością czekamy, aż ponownie będziemy mieli okazję oglądać polską aktorkę u boku największych nazwisk Hollywood.

Polecamy również: