Strona Główna > Johnny Depp jako Ludwik XV. To wielki powrót aktora! Zobacz pierwsze zdjęcie z planu

Johnny Depp jako Ludwik XV. To wielki powrót aktora! Zobacz pierwsze zdjęcie z planu

Największą rozpoznawalność przyniosła mu rola kapitana Jacka Sparrowa. Johnny Depp po okresie przerwy powraca jako król Ludwik XV w najnowszym filmie reżyserii Maïwenn.

Proces między Johnnym Deppem a jego byłą żoną, Amber Heard, już za nami. Najwyższy czas, żeby sprawy powracały powoli do normy. I tak niedawno ujawniono, że Johnny Depp zagra jedną z głównych postaci w najnowszym filmie Maïwenn. To pierwsza tak duża rola aktora od zakończenia rozpraw sądowych.

FilmJeanne du Barry” to historyczne love story, opowiadające o kochance króla Ludwika XV, która nie tylko dostaje się na dwór w Wersalu, ale także rozkochuje w sobie monarchę. W rolę tytułowej Jeanne du Barry wcieliła się Maïwenn, a francuskiego króla zagra Johnny Depp. Niedawno w Internecie pojawiło się zdjęcie aktora w przebraniu Ludwika XV, ledwo można go poznać.

Johnny Depp iw ‘Jeanne du Barry’ (Why Not Productions)

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się pod koniec lipca. Nagrywano oczywiście w Paryżu, ale także w pozostałych częściach regionu Île-de-France, w tym też w słynnym Pałacu wersalskim. Na planie oprócz Johhny’ego Deppa i Maïwenn można zobaczyć także Benjamina Lavernhe, Pierre’a Richarda czy Pascala Greggory.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.