Strona Główna > Johnny Depp vs. Amber Heard. Znamy datę premiery filmu o słynnym procesie

Johnny Depp vs. Amber Heard. Znamy datę premiery filmu o słynnym procesie

Platforma Tubi zdecydowała się na pokazanie filmu fabularnego „Hot Take: The Depp/Heard Trial”o słynnym procesie Johnny’ego Deppa i Amber Heard. Premiera planowana jest na 30 września.

Byli kochankowie po przeciwnych stronach barykady

Nie tak dawno mieliśmy szansę być świadkami procesu o zniesławienie, w którym Johnny Depp wygrał ze swoją byłą partnerką – Amber Heard. Batalia sądowa między byłymi partnerami rozgrywała się na oczach całego świata. Codziennie wypływały nowe fakty z życia byłej pary, które ujawniały ich najskrytsze sekrety, do tej pory pilnie strzeżone przed wścibskimi oczami mediów.

Premiera filmu o procesie coraz bliżej

Kwestią czasu było więc, by ten słynny proces został sfilmowany i opowiedziany na nowo przez filmowców. Wykonania tego zadania podjęła się reżyserka – Sara Lohman – która zdecydowała się pokazać burzliwą relację pary na szklanym ekranie. Film fabularny „Hot Take: The Depp/Heard Trial” będzie miał swoją premierę 30 września na platformie streamingowej Tubi, należącej do znanego koncernu FOX. W rolach głównych zobaczymy: Marka Hapka, wcielającego się w Johnny’ego Deppa, Megan Davis jako Amber Heard, Melissę Marty, która wcieli się w prawniczkę aktora – Camille Vasquez, a Mary Carrig podejmie się pokazania mecenas Heard. Za scenariusz odpowiada Guy Nicolucci.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.