"Joker 2": Poznaliśmy oficjalną datę premiery filmu z Joaquinem Phoenixem! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Joker 2”: Poznaliśmy oficjalną datę premiery filmu z Joaquinem Phoenixem!

„Joker 2”: Poznaliśmy oficjalną datę premiery filmu z Joaquinem Phoenixem!

Dociera do nas coraz więcej informacji o drugiej odsłonie filmu „Joker” z Joaquinem Phoenixem. Kiedy produkcja trafi do kin?

Na początku czerwca 2022 roku Reżyser Todd Phillips opublikował na Instagramie pierwsze potwierdzenie, że kontynuacja „Jokera” z 2019 r. posuwa się do przodu we wtorek – w tym okładka scenariusza, napisana przez Phillipsa i Scotta Silvera, jego współpracownika przy pierwszym filmie, z intrygującym tytułem „Joker: Folie à Deux”. Francuski podtytuł to odniesienie do medycznego terminu, który oznacza paranoję udzieloną. Stan, w którym osoba związana z chorym bagatelizuje jego paranoiczne myśli.

„Joker 2”: Oficjalna premiera filmu potwierdzona!

Sequel, w którym Joaquin Phoenix powraca jako notoryczny wróg Batmana, zadebiutuje na dużym ekranie 4 października 2024 roku – dokładnie pięć lat po premierze pierwszego filmu.

Tytuł filmu może to odnosić się do tego, jak nikczemność Arthura jest szeroko akceptowana przez Gotham City w pierwszym filmie, ale może również sugerować, że kontynuacja Phillipsa przyniesie jego własną interpretację głównego (i tak naprawdę jedynego) partnera w życiu, zbrodni i szaleństwie Jokera, czyli, Harley Quinn — którą grała w adaptacjach DC Margot Robbie.

Lady Gaga u boku Jokera?

Kilka tygodni temu dotarły do nas również informacje, że Lady Gaga jest w trakcie wczesnych negocjacji, aby dołączyć do produkcji „Joker: Folie à Deux” jako wspólnik Jokera, w roli przebojowej Harley QuinnFilm Todda Phillipsa ma być musicalową kontynuacją przeboju kinowego reżysera Todda Phillipsa z 2019 roku.

Przypominamy, że Lady Gaga współpracowała już z Toddem Phillipsem, który był jednym z producentów filmu „Narodziny Gwiazdy”! Aktorka za swoją rolę zdobyła Oscara w kategorii „najlepsza aktorka pierwszoplanowa”.

Spekulacje, że Harley Quinn pojawi się w filmie, po raz pierwszy wypłynęły na powierzchnię po tym, jak Phillips opublikował okładkę scenariusza na Instagramie 7 czerwca. Podtytuł „Folie à Deux”. Francuski podtytuł to odniesienie do medycznego terminu, który oznacza paranoję udzieloną. Stan, w którym osoba związana z chorym bagatelizuje jego paranoiczne myśli. Mowa oczywiście o jedynej partnerce Jokera, czyli Harley Quinn.

Przypomnijmy, że „Joker” zdobył 12 nominacji do Oscara, w tym za najlepszy film, najlepszego reżysera dla Phillipsa i najlepiej zaadaptowanego scenariusza dla Phillipsa i Silvera. Phoenix zdobył Oscara dla najlepszego aktora, a Hildur Guðnadóttir za najlepszą oryginalną ścieżkę dźwiękową!

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *