Joker 2: Tak będzie wyglądała Lady Gaga! Lady Gaga jako Harley Quinn. Poznaliśmy oficjalną datę premiery filmu z Joaquinem Phoenixem!
Strona Główna > „Joker 2”: Tak będzie wyglądać Lady Gaga! Zobacz pierwsze zdjęcia z planu!

„Joker 2”: Tak będzie wyglądać Lady Gaga! Zobacz pierwsze zdjęcia z planu!

Dociera do nas coraz więcej informacji o drugiej odsłonie filmu „Joker” z Joaquinem Phoenixem. U jego boku zobaczymy Lady Gagę, która wcieli się w temperamentną Harley Quinn. Kiedy produkcja trafi do kin?

Lady Gaga u boku Jokera jako Harley Quinn

Spekulacje, że Harley Quinn pojawi się w filmie, po raz pierwszy wypłynęły na powierzchnię po tym, jak Phillips opublikował okładkę scenariusza na Instagramie 7 czerwca 2022 roku. Podtytuł „Folie à Deux”. Francuski podtytuł to odniesienie do medycznego terminu, który oznacza paranoję udzieloną. Stan, w którym osoba związana z chorym bagatelizuje jego paranoiczne myśli. Mowa oczywiście o jedynej partnerce Jokera, czyli Harley Quinn.

W tej roli zobaczymy Lady Gagę, która współpracowała już z Toddem Phillipsem, który był jednym z producentów filmu „Narodziny Gwiazdy”! Aktorka za swoją rolę zdobyła Oscara w kategorii „najlepsza aktorka pierwszoplanowa”.

Tak prezentuje się pierwsze zdjęcie z planu, na którym możemy zobaczyć Lady Gagę.

„Joker 2”: Oficjalna premiera filmu potwierdzona!

Sequel, w którym Joaquin Phoenix powraca jako notoryczny wróg Batmana, zadebiutuje na dużym ekranie 4 października 2024 roku – dokładnie pięć lat po premierze pierwszego filmu.

Przypomnijmy, że „Joker” zdobył 12 nominacji do Oscara, w tym za najlepszy film, najlepszego reżysera dla Phillipsa i najlepiej zaadaptowanego scenariusza dla Phillipsa i Silvera. Phoenix zdobył Oscara dla najlepszego aktora, a Hildur Guðnadóttir za najlepszą oryginalną ścieżkę dźwiękową!

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *