"Jolka, Jolka pamiętasz": sanah i Felicjan Andrzejczak wykonali przebój Budki Suflera [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Jolka, Jolka pamiętasz”: sanah i Felicjan Andrzejczak wykonali przebój Budki Suflera [WIDEO]

„Jolka, Jolka pamiętasz”: sanah i Felicjan Andrzejczak wykonali przebój Budki Suflera [WIDEO]

sanah jest w trakcie wielkiej trasy koncertowej „Uczta”. Zobaczcie, jaką niespodziankę przygotowała dla fanów podczas FEST Festiwalu w Chorzowie.

Pod koniec kwietnia sanah ruszyła w trasę koncertową „Uczta”, która promuje jej nowy album z wyjątkowymi duetami. Na każdym z koncertów artystce towarzyszy 10-osobowa orkiestra smyczkowa Polish Solists.oraz jeden z jej muzycznych idoli*.

sanah była jednym z headlinerów tegorocznej edycji FEST Festival, który odbył się w dniach 10-13 sierpnia 2022 roku w Chorzowie. Wokalistka na ten występ przygotowała wiele niespodzianek. Jedną z nich był wyjątkowy gość, Felicjan Andrzejczak, którego zaprosiła na scenę, aby wykonał z nią przebój „Jolka, Jolka pamiętasz”. Ich występ możecie zobaczyć poniżej.

Kawałek „Jolka, Jolka pamiętasz” okazał się ogromnym hitem. Piosenka znajdowała się na pierwszym miejscu „Listy Przebojów Programu Trzeciego” i została wykorzystana w filmie „Zwerbowana miłość”. Dodatkowo utwór uplasował się na ósmej pozycji w rankingu „Polski Top Wszechczasów”.

Bohaterka piosenki pt. „Jolka, Jolka pamiętasz” istnieje w rzeczywistości. Marek Dudkiewicz poznał kobietę nad morzem w 1982 roku. Jolka była wtedy w związku z innym mężczyzną, który przebywał wówczas w Anglii. Dudkiewicz postanowił opisać swój wakacyjny romans w piosence. Wszystkie historie, o których śpiewa Felicjan Andrzejczak, wydarzyły się naprawę.  

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *