"Wenus": Julia Wieniawa i jej ukochany Nikodem Rozbicki prezentują "pamiętniki z wakacji" w nowym teledysku » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Wenus”: Julia Wieniawa i jej ukochany Nikodem Rozbicki prezentują „pamiętniki z wakacji” w nowym teledysku

„Wenus”: Julia Wieniawa i jej ukochany Nikodem Rozbicki prezentują „pamiętniki z wakacji” w nowym teledysku

To już kolejny singiel z debiutanckiego albumu Julii Wieniawy „Omamy”, którego premiera miała miejsce 17 czerwca 2022 roku.

„Omamy” to album elektroniczny, eklektyczny, przeplatający taneczne i liryczne kawałki. To patchwork stylów, emocji, doświadczeń oraz powidoków z przeszłości Julii. Płyta powstawała na przestrzeni kilku lat i jest osobistym podsumowaniem pewnego rozdziału w życiu artystki.

Zobaczcie teledysk do nowego singla „Wenus”, w którym wystąpił Nikodem Rozbicki!

Nikodem Rozbicki o teledysku:

Powyższy materiał to analogowy zapis kilku chwil z naszej podróży, który zmontowałem w teledysk. Cały klip został nagrany kamerą Super 8 na filmowych taśmach. Przedstawia beztroskie dni płynące w wolnym rytmie przygody. Narodziny Wenus w wersji wakacyjnej. To było piękne lato.

Julia Wieniawa dodaje:

Niech ta pigułka pięknych momentów przedłuży Wam lato i dobrze nastroi w te pochmurne dni. Dziękuje Nikodem ❤️

Cała płyta została wyprodukowana przez czołowych polskich producentów – Maćka Sawocha, Kubę Karasia, Wojtka Urbańskiego, uzupełniają osobiste teksty pisane we współpracy z między innymi  Arkiem Kłusowskim, Kasią Lins czy Mery Spolsky. 

Polecamy również: