Strona Główna > „Mam talent”: Jury pod wrażeniem występu młodej uczestniczki. Bili owacje na stojąco [WIDEO]

„Mam talent”: Jury pod wrażeniem występu młodej uczestniczki. Bili owacje na stojąco [WIDEO]

Maddie Baez po raz kolejny zachwyciła publiczność swoim pięknym głosem. Tym razem wykonała piosenkę Whitney Houston „Higher Love”. Zobaczcie jak jej wyszło!

Niecodzienna historia i szansa na karierę

Historia młodej wokalistki jest naprawdę wyjątkowa. Na tyle, że widzowie sądzili, że jest ustawiona przez produkcję. Wszystko za sprawą niecodziennego zgłoszenia swojego udziału w castingu przez Maddie Baez. Wykonawczyni została wyłoniona z publiczności, by zaśpiewać i nieco rozruszać widzów. Jej wykonanie piosenki Arethy Franklin „Amazing Grace” zaczarowało jury na tyle, że postanowili ją zaprosić na scenę, by mogła pokazać, co potrafi. Jej talent z miejsca został nagrodzony złotym przyciskiem, dzięki któremu artystka otrzymała przepustkę do półfinału i dalszej, muzycznej kariery.

Półfinał przepustką do muzycznej kariery

W występie półfinałowym Maddie Baez postawiła na niezapomnianą Whitney Houston i zaśpiewała piosenkę „Higher Love” z jej repertuaru. Utwór był idealnie dobrany pod jej warunki głosowe i słychać było, że wokalistka czuje się w nim jak przysłowiowa „ryba w wodzie”. Ubrana w białą sukienkę ze srebrnymi, gwiezdnymi akcentami z dużą pewnością siebie i niebywałą siłą głosu wykonała słynny przebój zmarłej wokalistki. Jak jej wyszło? Przekonajcie sami!

Program „America’s Got Talent” zadebiutował w USA w 2006 roku. Już od pierwszego sezonu zyskał ogromna popularność na całym świecie. W jury 17. edycji zasiadają: Simon Cowell, Heidi Klum, Sofia Vergara oraz Howie Mandel.

Zobacz wideo:

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.