Justyna Mazur zdradziła kulisy swojej operacji bariatrycznej.
Strona Główna > Justyna Mazur zdradziła kulisy swojej operacji bariatrycznej. Było ciężko [PODCAST]

Justyna Mazur zdradziła kulisy swojej operacji bariatrycznej. Było ciężko [PODCAST]

Justyna Mazur, autorka podcastu „Piąte: Nie zabijaj” była gościnią w najnowszym odcinku podcastu Jerzego Telesińskiego „Lekko, czyli czas na zmiany” w Radiu Złote Przeboje. Podcasterka opowiedziała o sytuacji osób chorych na otyłość i zdradziła, z czym musiała się mierzyć w kontekście tej choroby. Koniecznie posłuchajcie rozmowy!

Justyna Mazur jest znana jako jedna z czołowych podcasterek w Polsce. Jej podcast o tematyce kryminalnej „Piąte: Nie zabijaj” zdobył rzesze fanów, których interesują nierozwikłane zagadki morderstw czy zniknięć w niewyjaśnionych okolicznościach. Podcasterka nie tylko opowiada o trudnych do rozwikłania zagadkach. Przed swoimi fanami na Instagramie zwierza się również z trudności, jakie spotykają ją w życiu prywatnym. Jednym z problemów, z jakim się mierzyła przez większość swojego życia, była walka z niechcianymi kilogramami. To one sprawiały, że nie do końca czuła się dobrze w swojej skórze. Finalnym i jedynym rozwiązaniem była operacja bariatryczna, polegająca na resekcji żołądka.

Zobacz także: Zwycięzca „MasterChefa” zdradził sekret. To jego przeznaczenie [PODCAST]

Justyna Mazur, autorka podcastu „Piąte: Nie zabijaj” w nowym odcinku podcastu „Lekko, czyli czas na zmiany” opowiedziała o jej zmaganiach z wagą.

Czego obawiała się, gdy podjęła decyzję o operacji bariatrycznej? Dlaczego zdecydowała się mówić o swoich problemach zdrowotnych? Na czym polega operacja bariatryczna? Posłuchajcie rozmowy Justyny Mazur z Jerzym Telesińskim w podcaście „Lekko, czyli czas na zmiany” dla Radia Złote Przeboje.

Posłuchaj rozmowy Justyny Mazur z Jerzym Telesińskim dla Radia Złote Przeboje:

Justyna Mazur o traktowaniu osób z nadwagą

Justyna Mazur wie, jak osoby z chorobą otyłości są postrzegane w Polsce. Często są przez innych wyśmiewane, a ich problem umniejszany. Wizerunek takich osób w filmach czy serialach zawsze przedstawiany jest bardzo stereotypowo. Takim osobom trudno jest się też mierzyć i żyć w takiej, a nie innej rzeczywistości. Justyna Mazur w rozmowie z dziennikarzem Radia Złote Przeboje opowiedziała, dlaczego nie powinniśmy wyrażać swojej opinii w kierunku osób z dodatkowymi kilogramami:

Nie mówią grubas, wstręciuch itd. Uważam, że naprawdę tonie jest wina tej osoby, a nawet jeżeli przyjąć, że ta osoba jest za to odpowiedzialna, to kurcze czyja to jest sprawa? Czy to Twój problem czy tej osoby? Dlaczego musisz wyrażać opinie na temat?

Zobacz także: Swojego męża Rene poznała w wieku 12 lat. Tego mogliście nie wiedzieć o Celine Dion

Podcast „Lekko, czyli czas na zmiany”

Jerzy Telesiński porozmawia z ekspertami na tematy związane ze zdrowym stylem życia, z którym nie zawsze jest nam po drodze. W jego najnowszym podcaście „Lekko, czyli czas na zmiany” nie zabraknie odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, w których odczarujemy fakty i mity na temat zdrowia i odżywiania.

Nowy odcinek podcastu „Lekko, czyli czas na zmiany” w każdy czwartek o godz. 19 na www.zloteprzeboje.pl, platformach streamingowych (Spotify, Apple Podcasts) oraz oficjalnym kanale YouTube Radia Złote Przeboje. Zapraszamy!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *