Justyna Steczkowska i Michał Szpak w wyjątkowym duecie, podczas jubileuszowego koncertu artystki [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Justyna Steczkowska i Michał Szpak w wyjątkowym duecie, podczas jubileuszowego koncertu artystki [WIDEO]

Justyna Steczkowska i Michał Szpak w wyjątkowym duecie, podczas jubileuszowego koncertu artystki [WIDEO]

Szamanka polskiej sceny muzycznej – Justyna Steczkowska wyruszyła w trasę koncertową z okazji 25-lecia swojej artystycznej pracy. To 11 koncertów oraz 25 zaproszonych gości. Zobaczcie, kogo zaprosiła na scenę w Sopocie!

Justyna Steczkowska to prawdziwy kameleon polskiej sceny muzycznej. Obdarzona 4 oktawową skalą głosu i niezwykle wyrazistą osobowością muzyczną jest jedną z najbardziej popularnych wokalistek w naszym kraju. Do trasy zaprosiła również 25 topowych artystów. W każdym mieście będzie można usłyszeć niezwykłe duety i w każdym mieście z innym artystą. To będą dla wszystkich niezapomniane muzyczne chwile.

Tak też było podczas ostatniego koncertu w Sopocie, który odbył się 22 lipca 2022 roku. Na scenie u boku artystki mogliśmy zobaczyć między innymi Michała Szpaka! Wykonali razem utwór „Grawitacja”. Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *