Ten cover poruszył przechodniów. Utalentowana młoda skrzypaczka wykonała cover hitu Coldplay [WIDEO] »
Strona Główna > Ten cover poruszył przechodniów. Utalentowana młoda skrzypaczka wykonała cover hitu Coldplay [WIDEO]

Ten cover poruszył przechodniów. Utalentowana młoda skrzypaczka wykonała cover hitu Coldplay [WIDEO]

Karolina Protsenko i Oscar Stembridge, dwoje niezwykle uzdolnionych nastolatków, zachwycają ludzi na ulicach. Niedawno na kanale młodej skrzypaczki pojawił się kolejny cover z udziałem Oscara. Posłuchaj, jak wspólnie wykonują cover Coldplay.

Karolina Protsenko, 13-letnia skrzypaczka, która urzeka nas swoimi zdolnościami od dawna, na swoim kanale Youtube zrobiła to po raz kolejny. Tym razem, zapraszając na gościnny występ Oscara Stembridge’a, młodego wokalistę ze Szwecji.

Młoda Ukrainka zachwyciła przechodniów

Młoda Ukrainka i młody Szwed zachwycili i poruszyli ludzi na ulicy, którzy zatrzymali się, aby posłuchać dwójki wyjątkowo utalentowanych ludzi. Na filmiku, który pojawił się na kanale Karoliny Protsenko, nie da się nie zauważyć wzruszenia, jak i łez ludzi, przysłuchujących się trwającemu występowi Karoliny i Oscara.

Fix You – Coldplay

Fix You – Coldplay to piosenka, która ma być światłem na drodze ludzi, którzy przeżyli w swoim życiu wiele cierpienia. Jak wspomina sam Oscar na początku filmiku, opublikowanego na kanale Karoliny, ta piosenka jest obecnie bardzo aktualna w związku z pandemią, jak i obecną wojną w Ukrainie.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *