Strona Główna > Kasia Wilk wygrała pierwszy odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Udana metamorfoza? [WIDEO]

Kasia Wilk wygrała pierwszy odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Udana metamorfoza? [WIDEO]

W jesiennej ramówce stacji Polsat powrócił jeden najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto wygrał w ostatnim odcinku.

W pierwszym odcinku 17. już edycji programuTwoja Twarz Brzmi Znajomo mogliśmy zobaczyć między innymi Kasię Wilk. Wokalistka miała przed sobą dosyć trudne zdanie. Musiała przeobrazić się we Flo Ridę. Wykonała utwór „Good Feelings”. Głosami jurorów to właśnie Kasia znalazła się na 1. miejscu. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała na rzecz Fundacji Drużyna Szpiku. Jej występ możecie zobaczyć poniżej.

Wśród uczestników nowej edycji show znaleźli się Michał Milowicz, Kasia Wilk, Janusz Radek, Katarzyna Ucherska, Jakub Zdrójkowski, Katarzyna Polewany, Robert Szpręgiel i Ewa Błachnio.

Zmiany zaszły również w jury, w którym teraz zasiadają: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka oraz Michał Wiśniewski, a także debiutujący za stołem jurorskim Robert Janowski.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.