Katarzyna Bujakiewicz szczerze o Polakach [PODCAST]
Strona Główna > Kasia Bujakiewicz o Polakach. „Wstydzimy się siebie [PODCAST]

Kasia Bujakiewicz o Polakach. „Wstydzimy się siebie [PODCAST]

Oto kolejna odsłona audycji Odety Moro „Najlepszy weekend”. Tym razem odwiedziła ją Katarzyna Bujakiewicz. Zapraszamy na rozmowę!

Odeta Moro w audycji „Najlepszy weekend” gościła tym razem aktorkę, działączkę i miłośniczkę… Lubelszczyzny. Katarzyna Bujakiewicz zdradziła w rozmowie, że od jakiegoś czasu pokochała ten region. Wcześniej mieszkała w Poznaniu, Szczecinie czy Wrocławiu, a od trzech lat żyje w Lublinie.

Zobacz także: Misiek Koterski o walce z nałogiem: „Spałem na klatkach schodowych” [PODCAST]

Aktorka w rozmowie z Odetą Moro wyznaje, że w stolicy woj. lubelskiego zaskoczyła ją… bliskość Warszawy. O tym, co jeszcze poleca w tym regionie słuchaczom Radia Złote Przeboje można posłuchać w programie „Najlepszy weekend”.

Posłuchajcie całej rozmowy Katarzyny Bujakiewicz z Odetą Moro w programie „Najlepszy weekend” dla Radia Złote Przeboje:

Tak Polacy zachowują się na emigracji

Z Lublina Katarzyna Bujakiewicz często trafia na plany filmowe. Ostatnio pojawiła się w serialu „Emigracja XD”, o którym opowiedziała Odecie Moro. Jest to komedia opowiadająca o Polakach, którzy wyjechali do Wielkiej Brytanii.

Aktorka sama przez jakiś czas mieszkała za granicą. Przy okazji zdradziła, co sądzi o Polakach, którzy żyją lub podróżują do innych krajów. -Można się pośmiać z każdego. Nie oszczędzamy nikogo – wyznaje gwiazda.

Zobacz także: Justyna Steczkowska miała radę dla Patrycji Markowskiej. Co jej powiedziała? [PODCAST]

Od ponad 20 lat podróżujemy. Jedni w sprawie pracy, drudzy w sprawie zwiedzania. Jakby cały czas jest coś takiego w nas, że się siebie wstydzimy. „Słyszę polski język, udaję, że ich nie znam” – myślimy. (…) Fajnie jest podróżować, ale, tak mi się wydaje, dobrze wrócić do domu – twierdzi Katarzyna Bujakiewicz na antenie Radia Złote Przeboje.

Katarzyna Bujakiewicz skończyła 50 lat

Choć zupełnie nie wygląda na swój wiek, nie wstydzi się o tym mówić. Katarzyna Bujakiewicz we wrześniu skończyła 50 lat! – Bardzo lubię mówić o tym, że mam lat 50 – zdradza.

Zobacz także: Dlaczego Michał Czernecki notorycznie okłamywał własne dzieci? [PODCAST]

Jest to taki moment, gdzie krótko przed tą magiczną 50 sobie odpuściłam i poczułam, że teraz ja naprawdę nic nie muszę. (…) Przerobiłam w swojej głowie, że bardzo się cieszę z tego momentu. Ta mądrość odpuszczania sobie. (…) Naprawdę polecam ten wiek każdej – wyznaje w audycji „Najlepszy weekend”.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *