Katarzyna Figura o odrzuceniu sesji do amerykańskiego "Playboya": Przestraszyłam się, bo byłam wychowana w Polsce [PODCAST] »
Strona Główna > Katarzyna Figura o odrzuceniu sesji do amerykańskiego „Playboya”: Przestraszyłam się, bo byłam wychowana w Polsce [PODCAST]

Katarzyna Figura o odrzuceniu sesji do amerykańskiego „Playboya”: Przestraszyłam się, bo byłam wychowana w Polsce [PODCAST]

Katarzyna Figura była gościnią w programie „Najlepszy weekend”, w którym opowiedziała o niezrealizowanej sesji do amerykańskiego „Playboya”, nowym filmie „Chrzciny” oraz o byciu mamą trójki dorosłych dzieci. Posłuchajcie rozmowy!

Katarzyna Figura niedawno została uznana za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Aktorka zdobyła uznanie widzów oraz krytyków swoimi kreacjami w filmach takich jak „Kingsajz” czy „Killer”. Teraz nadszedł czas na nową dojrzałą odsłonę w filmie „Chrzciny”, którego reżyserem jest Jakub Skoczeń. Obok aktorki na wielkim ekranie pojawia się Maciej Musiałowski oraz Tomasz Schuchardt. Specjalnie na potrzeby tego filmu Katarzyna Figura przeszła niesamowitą metamorfozę, która sprawia, że trudno ją rozpoznać, a grana przez nią postać Marianki zdobywa na wiarygodności.

Czy Katarzyna Figura marzyła o karierze zagranicą? Czy schlebia jej tytuł najseksowniejszej kobiety na świecie?

Posłuchajcie jej wywiadu z Odetą Moro w „Najlepszy weekend”: