Strona Główna > Kelly Clarkson w poruszającym coverze przeboju „Careless Whisper” George’a Michaela

Kelly Clarkson w poruszającym coverze przeboju „Careless Whisper” George’a Michaela

Artystka po raz kolejny zachwyciła publiczność swojego show wyjątkowym coverem. Tym razem sięgnęła po utwór z repertuaru George’a Michaela! Zwyciężczyni programu „American Idol” wykonała w ostatnim odcinku swojego talk-show cover wielkiego przeboju George’a Michaela „Careless Whisper”. Fani artystki są zachwyceni jej interpretacją. Sami zobaczcie! Utwór „Careless Whisper”, choć napisany przez duet Wham! i umieszczony na ich albumie „Make It Big” w 1984 […]

Artystka po raz kolejny zachwyciła publiczność swojego show wyjątkowym coverem. Tym razem sięgnęła po utwór z repertuaru George’a Michaela!

Zwyciężczyni programu „American Idol” wykonała w ostatnim odcinku swojego talk-show cover wielkiego przeboju George’a Michaela „Careless Whisper”. Fani artystki są zachwyceni jej interpretacją. Sami zobaczcie!

Utwór „Careless Whisper”, choć napisany przez duet Wham! i umieszczony na ich albumie „Make It Big” w 1984 roku, niemal na całym świecie został wydany jako solowy singiel George’a Michaela. Krótko po premierze stał się światowym hitem i zajął pierwsze miejsce na listach przebojów w prawie 25 krajach. Sprzedał się w ponad 6 milionach egzemplarzy, w tym w 2 milionach w samych Stanach Zjednoczonych.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.