Kobieta elf oczarowała jurorów "Mam talent" przebojem z bajki Disneya "Pocahontas" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kobieta elf oczarowała jurorów „Mam talent” przebojem z bajki Disneya „Pocahontas” [WIDEO]

Kobieta elf oczarowała jurorów „Mam talent” przebojem z bajki Disneya „Pocahontas” [WIDEO]

Za takie właśnie momenty uwielbiamy programy talent show. Ten występ na pewno zapisze się w historii amerykańskiego „Mam talent”.

Utwór „Colors Of The Wind” z bajki „Pocahontas” już niejednokrotnie był wykonywany w programach rozrywkowych. Ostatnio mogliśmy go usłyszeć podczas castingów do 17. edycji show „America’s Got Talent”. Jego wykonania podjęła się tajemnicza kobieta elf, która swoim głosem oczarowała jurorów. Sami zobaczcie!

W oryginale utwór „Colors of the Wind” wykonywała Vanessa Williams, a w filmie „Pocahontas” śpiewała go Judy Kuhn. Przypomnijmy, że disnejowska produkcja miała premierę w 1995 roku, gdy Edyta Górniak była u szczytu sławy. Rok wcześniej z piosenką „To nie ja” artystka zajęła najwyższe do tej pory drugie miejsce w konkursie Eurowizji. Film „Pocahontas” w reżyserii Erica Goldberga i Mike’a Gabriela był kasowym sukcesem. Zarobił łącznie blisko 500 milionów dolarów. Mało tego, został również nagrodzony dwoma Oscarami, Grammy, Złotym Globem i czterema statuetkami Annie.

Polecamy również:

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Kobieta elf oczarowała jurorów „Mam talent” przebojem z bajki Disneya „Pocahontas” [WIDEO]”

  1. […] apetytu na więcej i postanowiła wystąpić w amerykańskiej edycji popularnego talent show „Mam Talent”. Przed znanym jury postanowiła zaśpiewać cover piosenki „Lovely”, oryginalnie […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *