Kolejowe ABC II [KONKURS ZAKOŃCZONY] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kolejowe ABC II [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Kolejowe ABC II [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Weź udział w konkursie i wygraj głośnik bezprzewodowy!

Znajomość zasad bezpieczeństwa umożliwia uniknięcie sytuacji, które narażają nasze życie i zdrowie. O bezpieczeństwo powinniśmy dbać w każdym aspekcie naszego życia, również podczas poruszania się wszelkiego rodzaju środkami transportu, w tym pociągami.

Urząd Transportu Kolejowego to nowoczesny i przyjazny urząd, który zajmuje się między innymi bezpieczeństwem na kolei oraz edukacją w tym zakresie. W związku z tym przeprowadza kolejną edycję kampanii Kolejowe ABC II, czyli ogólnopolską kampanię informacyjno-edukacyjną promującą zasady bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych, w pobliżu torów i w pociągach.

A już 17 czerwca na terenie lubelskiego Placu Litewskiego odbędzie się wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Urząd Transportu Kolejowego. Wstęp na wydarzenie i wszystkie atrakcje, takie jak koncert Sarsy, videomapping 3D czy eurobungee jest bezpłatny!

Już teraz każdy z Was może przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa! Wystarczy, że wymyślicie hasło promujące bezpieczeństwo na kolei, a odpowiedź wyślecie na adres abc@konkurs.fm. Najciekawsze zgłoszenie zostanie nagrodzone głośnikiem bezprzewodowym!

Powodzenia!

[REGULAMIN]

Kampania Kolejowe ABC II realizowana jest przez Urząd Transportu Kolejowego ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.