Strona Główna > Konflikty gwiazd muzyki, o których mogliście nie wiedzieć!

Konflikty gwiazd muzyki, o których mogliście nie wiedzieć!

Te twarze na pewno znacie, ale czy wiecie z kim i o co się pokłóciły? W tym zestawieniu przedstawiamy gwiazdy, którym nie udało się dogadać.

Prince i Michael Jackson

Obaj znani, obaj utalentowani i niestety skłóceni. Przyczyną ich sporu była walka o tytuł króla popu. Kiedy Jackosn wydał w 1982 roku słynny album, „Thriller„, Prince został z tyłu. Żeby wyprzedzić rywala nagrał album „Rain” i dogonił Michaela. Sytuacja miała szansę załagodzić się. Jackson zaprosił bowiem Prince’a do współpracy. Ten jednak odmówił, a kiedy później przeprosił, Michael uznał go za wrednego. Nigdy się nie pogodzili.

FG/LFI/EAST NEWS & Bridgeman Images/East News

Taylor Swift i Kanye West

To chyba jeden z najbardziej znanych celebryckich sporów. Wszystko zaczęło się od rozdania nagród na MTV Video Music Awards, kiedy to Kanye West przerwał przemówienie zwycięskiej Swift, stwierdzeniem, że to Beyonce bardziej zasłużyła na nagrodę. Przez chwilę wydawało się, że stosunki między nimi wróciły do normy. Jednak potem West nagrał piosenkę, w której jawnie obraża Taylor. Jego zdaniem wokalistka zgodziła się na to, ona jednak zaprzecza. Czy jest jeszcze szansa na porozumienie?

David Fisher/REX/Shutterstock/EAST NEWS & Invision/Invision/East News

Noel Gallagher i Liam Gallagher

Konflikt to zawsze niełatwa sprawa, a gdy jeszcze chodzi o spór w rodzinie, tym bardziej może być trudno dojść do porozumienia. Gallagherowie to bracia, którzy razem tworzyli zespół Oasis. Właśnie, tworzyli. Zespół rozpadł się m.in. przez napiętą sytuację między rodzeństwem. Bardzo często jeden obrażał drugiego i na odwrót. Zresztą najlepszym dowodem na to, jak ciężko było im się dogadać, jest fakt, że Noel opuścił zespół dosłownie chwilę przed rozpoczęciem festiwalu Rock en Seine w Paryżu.

Idols/Photoshot/REPORTER

Elton John i Madonna

Elton John to niezwykle pozytywna postać muzycznego świata, która niestety ma skłonność do mówienia tego, co myśli, wprost, bez ogródek. Gwiazdą, którą uraziła opinia Eltona, była Madonna. Piosenkarz nazwał stworzoną przez nią melodię do filmu „Śmierć nadejdzie jutro” za „najgorszy motyw Bonda w historii”. Ponadto Brytyjczyk stwierdził, że miała za dużo operacji plastycznych. Jednak po spotkaniu z Madonną, Elton wysłał jej list z przeprosinami.

EAST NEWS & Youtube

Axl Rose i Kurt Cobain

Axl Rose i Kurt Cobain z początku całkiem się dogadywali. Jednak sytuacja uległa zmianie, kiedy Cobain w jednym z wywiadów, powiedział, że nie lubi Guns N’ Roses. To zdenerwowało Rose’a i w trakcie koncertu zadzwonił do wokalisty Nirvany i nazwał go i jego dziewczynę ćpunami. Na szczęście, po tym incydencie, na rozdaniu nagród MTV, udało im się zachować uprzejmość.

PHOTOlink/Everett Collection/East News & Tony Andolfi/Splash News/EAST NEWS

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.