Kontakt

Jeśli masz do nas jakąś sprawę, chcesz się skontaktować lub zasięgnąć języka, nie bój się napisać. Poniżej znajdziesz wszystkie najważniejsze kontakty.


Redakcja Radia Złote Przeboje

ul. Czerska 8/10

00-732 Warszawa

Studio tel. 22 4444 000

Redakcja tel. 22 4444 055
kontakt@zloteprzeboje.pl

Regulamin ogólny konkursów antenowych: >> ZOBACZ <<

Regulamin ogólny konkursów na Facebooku i Instagramie: >> ZOBACZ <<

Redakcja serwisu Złoteprzeboje.pl

strona_zloteprzeboje@zloteprzeboje.pl

Szefowa serwisu Zloteprzeboje.pl
Magdalena Słomka
magdalena.slomka@zloteprzeboje.pl

Promocja
Marta Starosta
Menedżer marki Złote Przeboje
marta.starosta@radioagora.pl
tel. 22 5555 106


Redakcje lokalne

TYDZIEŃ W BIAŁYMSTOKU
Białystok – Radio Złote Przeboje 101 FM
Redakcja – Andrzej Orzechowski
andrzej.orzechowski@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ W BYDGOSZCZY
Bydgoszcz – Radio Złote Przeboje Elita 92,1 FM
Redakcja – Beata Korzeniowska
beata.korzeniowska@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ W CZĘSTOCHOWIE
Częstochowa – Radio Złote Przeboje C 96,6 FM
Redakcja – Bogdan Widawka
bogdan.widawka@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ W JELENIEJ GÓRZE
Jelenia Góra – Radio Złote Przeboje 106,2 FM
Redakcja – Igor Kociubiński
igor.kociubinski@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ NA ŚLĄSKU I ZAGŁĘBIU
Katowice – Aglomeracja Śląska: Radio Złote Przeboje Karolina 91,2 FM
Redakcja – Aleksandra Brodziak
aleksandra.brodziak@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ W KRAKOWIE
Kraków – Radio Złote Przeboje Wanda 92,5 FM
Redakcja – Łukasz Miłoszewski
lukasz.miloszewski@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ W ŚWIĘTOKRZYSKIM
Kielce – Jędrzejów: Radio Złote Przeboje 93,2 FM
Redakcja – Michał Pustuła
michal.pustula@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ W LEGNICY
Legnica – Radio Złote Przeboje 90,0 FM
Redakcja – Dawid Filipowski
dawid.filipowski@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ W LUBLINIE
Lublin – Radio Złote Przeboje Puls 95,6 FM
Redakcja – Paweł Kowalczyk, Mateusz Stanicki
pawel.kowalczyk@zloteprzeboje.pl, mateusz.stanicki@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ W ŁODZI
Łódź – Radio Złote Przeboje 101,3 FM
Redakcja – Katarzyna Giedrojć
katarzyna.giedrojc@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ W NOWYM SĄCZU
Nowy Sącz – Radio Złote Przeboje Echo
Redakcja – Katarzyna Hnat
katarzyna.hnat@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ W OPOLU
Opole – Radio Złote Przeboje O`le 92,8 FM
Redakcja – Ewelina Bertoldi
ewelina.bertoldi@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ W POZNANIU
Poznań – Radio 88,4 FM Złote Przeboje
Redakcja – Magdalena Sobczak
magdalena.sobczak@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ W RZESZOWIE
Rzeszów – Radio Złote Przeboje RES 95,7 FM
Redakcja – Elżbieta Mazur
elzbieta.mazur@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ W SZCZECINIE I WOLINIE
Szczecin i Wolin – Szczecin: Radio Złote Przeboje Na Fali 89,8 FM, Wolin: Radio Złote Przeboje w Wolinie
Redakcja – Robert Bochenko
robert.bochenko@zloteprzeboje.pl

TO BYŁ TYDZIEŃ: ŚLĄSK I ZAGŁĘBIE
Śląsk i Zagłębie
Aleksandra Brodziak
aleksandra.brodziak@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ W TARNOWIE
Tarnów – Radio Złote Przeboje 92,8 FM
Redakcja – Beata Plaza
beata.plaza@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ W TRÓJMIEŚCIE
Trójmiasto – Gdańsk: Radio Trefl 103 i 99,2 FM Złote Przeboje
Redakcja – Iwona Wyciślok-Smolska
iwona.wycislok@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ W WAŁBRZYCHU
Wałbrzych – Radio Złote Przeboje 91,8 FM
Redakcja – Ewelina Bertoldi
ewelina.bertoldi@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ W WARSZAWIE
Warszawa – Radio Złote Przeboje 100,1 FM
Redakcja – Katarzyna
katarzyna.michalowska@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ W BIESZCZADACH
Wetlina – Radio Złote Przeboje 103.6 FM
Redakcja – Elżbieta Mazur
elzbieta.mazur@zloteprzeboje.pl
tel. tel. 507 095 754

TYDZIEŃ WE WROCŁAWIU
Wrocław – Radio Złote Przeboje Kolor 90,4 FM
Redakcja – Michał Waszkiewicz
michal.waszkiewicz@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ W ZAMOŚCIU
Zamość – Radio Złote Przeboje 99,3 FM
Redakcja – Paweł Kowalczyk, Mateusz Stanicki
pawel.kowalczyk@zloteprzeboje.pl, mateusz.stanicki@zloteprzeboje.pl

TYDZIEŃ W ZIELONEJ GÓRZE
Zielona Góra – Twoje Radio Złote Przeboje
Redakcja – Aleksandra Brodziak
aleksandra.brodziak@zloteprzeboje.pl