Kontrowersyjna Jessica z "Rolnik szuka żony" już tak nie wygląda. Co za zmiana! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kontrowersyjna Jessica z „Rolnik szuka żony” już tak nie wygląda. Co za zmiana!

Kontrowersyjna Jessica z „Rolnik szuka żony” już tak nie wygląda. Co za zmiana!

Niektórzy zastanawiają się jak wyglądają obecnie uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” i co u nich słychać. Jedną z postaci, która budziła w widzach największe kontrowersje była uczestniczka 5. edycji telewizyjnego show – Jessica Miemiec. Jak wygląda teraz przebojowa mieszkanka Leszna?

Jessica Miemiec była uczestniczką 5. edycji randkowego show Telewizji Polskiej – „Rolnik szuka żony”. Widzowie z miejsca pokochali ją za szczerość i przebojowy charakter. Zasłynęła jako miłośniczka krótkich spódniczek i mocnego makijażu. Kobieta zdecydowanie wyróżniała się na tle pozostałych kandydatek Krzysztofa! Ten nie docenił jednak jej wdzięków i nie udało jej się zdobyć względów rolnika. Opuściła program jako singielka.

Zobacz także: Emocjonujące wyznanie Barbary Kurdej-Szatan. Nie zawsze było kolorowo?

Jessica Miemiec marzyła o wielkiej karierze

Program „Rolnik szuka żony” dobiegł końca, a wraz z nim zakończyła się popularność kobiety. Nie zaprzestała ona jednak starań i nie chciała popaść w zapomnienie – zamierzała podbić telewizję. Po zakończeniu emisji miłosnego show, gościła w takich produkcjach jak „Pytanie na śniadanie”, „Jak matka z córką”, czy też serialu „19+”.

Nigdy nie porzuciła także nadziei na znalezienie wielkiej miłości. Miał jej to umożliwić udział w innych telewizyjnych programach . Po kolejnym, miłosnym rozczarowaniu, postanowiła wziąć udział w następnym formacie – wystąpiła w bardzo kontrowersyjnym programie!

Zobacz także: Piotr Kupicha zwrócił się do Sanah. To miał na sobie

Była to „Magia nagości”! Polega on na ocenianiu kolejno poszczególnych partii ciała zamkniętych w kabinach osób. Oceniani muszą być całkowicie bezpruderyjni – poddają się ocenie będąc kompletnie nadzy! Jessica wyznała też później, że chętnie wzięłaby udział w 10. edycji „Rolnik szuka żony”. Co na to producenci programu?

Ryszard, ty draniu! Oddaj rower!

Jessica nie ma szczęścia w miłości. Jakiś czas temu jej uwagę zwrócił niejaki Ryszard. Mężczyzna mocno zawrócił jej w głowie. Parze udało się nawet zaręczyć, jednak ostatecznie nie doszło do ślubu. Kilka miesięcy później ich uczucie wygasło, a związek się rozpadł.

W ubiegłym roku, na stacji benzynowej poznałam Ryszarda. Wydawało mi się, że jest dojrzałym mężczyzną, szczególnie, że był ode mnie sporo starszy. Oświadczył mi się po kilku miesiącach znajomości, ale dość szybko okazało się, że nie możemy się kompletnie dogadać i każde z nas poszło w swoją stronę – zdradziła kobieta w rozmowie z agencją AKPA.

Zobacz także: Propozycja Katarzyny Dowbor: „Nasz nowy dom. Powroty”

Jessica nie żałuje udziału w „Rolnik szuka żony”

Jessica była daleka od zdobycia serca Krzysztofa z „Rolnika”, jednak nie żałuje swojego udziału w programie. Dzięki niemu poznała bowiem wielu wspaniałych i ciekawych ludzi. Udało jej się także zwrócić na siebie uwagę telewidzów. Jessica kocha odważne metamorfozy, mocne makijaże i wyzywające ubrania. Uczestniczka rolniczego show zaskoczyła internautów kolejnymi zmianami swojego wyglądu! Zobaczcie jak bardzo się zmieniła.

Jessica Miemiec jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Kobieta publikuje na swoim Instagramie bardzo dużo zdjęć. W ostatnim czasie można zauważyć zmiany w jej charakterystycznym wyglądzie. Jessica zdecydowała się na nową fryzurę i jest obecnie blondynką!

Zobacz także: Doda wydała oświadczenie w sprawie Pachuta. Trudny etap bez zawodowych koneksji

Zobacz także: Syn Edyty Górniak chce duetu z Marylą Rodowicz! To nie wszystko