Książę Wiliam dał kosza Britney Spears. Dlaczego księżniczka popu nie została królową? »
Strona Główna > Książę Wiliam dał kosza Britney Spears. Dlaczego księżniczka popu nie została królową?

Książę Wiliam dał kosza Britney Spears. Dlaczego księżniczka popu nie została królową?

Jakiś czas temu było głośno o uroczej korespondencji wymienianej między Britney Spears a Księciem Wiliamem. Los jednak chciał inaczej. Co się stało?

Następny w kolejce do tronu

Książę Wiliam nie ma ostatnio zbyt wielu powodów do radości. Z jego życia odeszła bliska jemu sercu babcia – królowa Elżbieta II – która zmarła w wieku 96 lat. Po jej śmierci nowym królem pozostał jej syn Karol, którego tytułowano na Karola III. W tym momencie książę jest pierwszym kandydatem do brytyjskiej korony.

Szczęśliwe małżeństwo z Kate Middleton

Przyszły król poznał się ze swoją żoną Kate Middleton jeszcze na studiach. Mimo gorącego uczucia, jakie wtedy wybuchło między nimi, książę nie był zainteresowany obdarowaniem jej pierścionkiem zaręczynowym. Minęło kilka ładnych lat, zanim poprosił ją o rękę. Teraz są szczęśliwą rodziną, którą kocha cała Wielka Brytania. Chętnie udzielają się społecznie i nie przeszkadza im to w wychowywaniu trójki dzieci: Louisa, Charlotte i Georga.

Britney jako przyszła królowa

Zanim jednak książę Wiliam zdecydował się na zawarcie związku małżeńskiego, jego życie było pełne romansów. O jego względy starały się wszystkie kobiety z całego świata.

Jedną z jego zalotnic była słynna piosenkarka pop – Britney Spears. Wokalistka przez długi czas wymieniała płomienne maile z księciem. Gorąca korespondencja miała się zakończyć spotkaniem zaproponowanym przez Britney. Jednak jej wymarzony amant nie zdecydował się na romantyczną randkę i odrzucił jej zaproszenie. Zamiast amerykańskiej gwiazdy pop Wiliam wybrał polowanie na lisy.

Polecamy również: