Lady Gaga wystąpiła w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". O tym występie mówią wszyscy [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Lady Gaga wystąpiła w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O tym występie mówią wszyscy [WIDEO]

Lady Gaga wystąpiła w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O tym występie mówią wszyscy [WIDEO]

W jesiennej ramówce stacji Polsat powrócił jeden najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto pojawił się w ostatnim odcinku!

W ostatnim odcinku 17. już edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mogliśmy zobaczyć między innymi Katarzynę Polewany. Młoda aktorka musiała zmierzyć z trudną piosenką z repertuaru Lady Gagi. Wykonała przebój „Hold My Hand” z filmu Top Gun: Maverick”. Jej występ możecie zobaczyć poniżej.

Wśród uczestników nowej edycji show znaleźli się Michał Milowicz, Kasia Wilk, Janusz Radek, Katarzyna Ucherska, Jakub Zdrójkowski, Katarzyna Polewany, Robert Szpręgiel i Ewa Błachnio.

Zmiany zaszły również w jury, w którym teraz zasiadają: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka oraz Michał Wiśniewski, a także debiutujący za stołem jurorskim Robert Janowski.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Polecamy również: