„Last Christmas”: Posłuchaj świątecznego hitu w wersji a capella! [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Last Christmas”: Posłuchaj świątecznego hitu w wersji a capella! [WIDEO]

„Last Christmas”: Posłuchaj świątecznego hitu w wersji a capella! [WIDEO]

Wejdź w świąteczny nastrój wraz z utalentowanym muzykiem – Mikiem Tompkinsem, dla którego jedynym instrumentem jest jego własny głos.

Mike Tompkins to kanadyjski muzyk, który zasłynął z nagrywania coverów oraz autorskich piosenek w wersji a capella. Używa do tego jedynie swojego głosu, za pomocą którego nie tylko śpiewa, ale również od podstaw tworzy całą muzykę. Mike ma na swoim koncie liczne koncerty oraz udział w amerykańskim programie „Today” oraz „The Ellen DeGeneres Show”. Na YouTube, na którym publikuje nie tylko swoje muzyczne osiągnięcia, ale również vlogi, obserwuje go 2,37 miliona osób.

Mike ma w swoim portfolio znane przeboje przeróżnych gatunków. Najpopularniejszy z nich, opublikowane 12 lat temu połączenie „Teenage Dream” oraz „Just the way you are” osiągnęło do tej pory ponad 30 milionów wyświetleń.

Jeśli macie ochotę wczuć się w nastrój nadchodzących Świąt, zapraszamy do wysłuchania wersji a capella hitu „Last Christmas”. To imponujące, jaki efekt udało się osiągnąć Tompkinsowi samym tylko głosem!

„Last Christmas” to utwór grupy Wham!, który ukazał się w 1984 roku. Został wydany na podwójnym singlu wraz z „Everything she wants”, a kilka lat później umieszczony na płycie „Music from the Edge of Heaven”. Piosenka jest opowieścią o nieszczęśliwej miłości, która przydarzyła się właśnie w Boże Narodzenie. „Last Christmas” do dziś jest jednym z największych świątecznych hitów, które w grudniu regularnie pojawiają się w stacjach radiowych na całym świecie.

Polecamy również: