Lemon i Kuba Badach wykonali hit Zbigniewa Wodeckiego "Lubię Wracać Tam Gdzie byłem" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Lemon i Kuba Badach wykonali hit Zbigniewa Wodeckiego „Lubię Wracać Tam Gdzie byłem”

Lemon i Kuba Badach wykonali hit Zbigniewa Wodeckiego „Lubię Wracać Tam Gdzie byłem”

Do tego wyjątkowego duetu doszło podczas Top of the Top Sopot Festival 2022. Panowie zaśpiewali jedną z najpiękniejszych piosenek z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Widzowie i internauci nie kryli wzruszenia.

Pierwszy dzień Top of the Top Sopot Festival 2022 odbył się pod hasłem „YOU ARE THE CHAMPIONS”. Była to muzyczna opowieść o miłości, przyjaźni, empatii, pomocy potrzebującym. Na scenie wystąpili między innymi: Kayah, Lady Pank, Mrozu, Wilki, LemON, Krzysztof Cugowski, Kuba Badach czy Kwiat Jabłoni.

Zespół Lemon zaprosił na scenę Kubę Badacha, z którym zaśpieali utwór „Lubię Wracać Tam Gdzie byłem” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Ich występ możecie zobaczyć poniżej.

Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja 2017 roku w wieku 67 lat. Był to artysta wszechstronnie uzdolniony. Sam nazwał się „śpiewającym muzykiem”. Bo Zbigniew Wodecki to nie tylko wokalista, ale także multiinstrumentalista – „jego” instrumenty to skrzypce, trąbka i fortepian. A „Chałupy Welcome to”, „Zacznij od Bacha”, „Izolda”, „Opowiadaj mi tak” to tylko kilka z jego hitów, które weszły już do historii polskiej piosenki. Pokochaliśmy go za niezwykłe poczucie humoru, dystans do siebie, wielkie serce i oczywiście za wspaniałą muzykę.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *