"Listen To Your Heart": Poruszające wykonanie przeboju grupy Roxette w programie "The Voice" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Listen To Your Heart”: Poruszające wykonanie przeboju grupy Roxette w programie „The Voice”

„Listen To Your Heart”: Poruszające wykonanie przeboju grupy Roxette w programie „The Voice”

Ten utwór bardzo często możemy usłyszeć podczas castingów do programów talent show. Zobaczcie, jak poradziła sobie z nim uczestniczka „The Vocie of Germany”.

Pomimo że singiel „Listen To Your Heart” został wydany w 1988 roku, bardzo często powraca do nas w coraz to nowszych odsłonach. Dwa tygodnie temu wystartowała nowa edycja niemieckiej edycji show „The Voice”. W jednym z ostatnich odcinków 22-letnia Rina podczas przesłuchań w ciemno wykonała właśnie przebój grupy Roxette. Jurorzy byli oczarowani jej występem. Sami zobaczcie, jak sobie poradziła.

Utwór „Listen To Your Heart” ukazał się we wrześniu 1988 roku. Był czwartym singlem z albumu „Look Sharp!”. Przebój przez wiele tygodni królował na pierwszych miejscach listów przebojów w Europie i USA.

Zespół Roxette powstał w 1986 roku z inicjatywy przyjaciół gitarzysty Pera Gesslego oraz wokalistki Marie Fredriksson. Szwedzki duet ma na koncie ponad 60 milionów sprzedanych albumów i ok. 25 milionów singli. W środowisku muzycznym byli nazywani współczesną Abbą. Ich największe przeboje „It Must Have Been Love”, „How Do You Do”, „Joyride” czy „Listen To Your Heart” na zawsze pozostaną w pamięci milionów fanów na całym świecie.

Marie Fredriksson zmarła o poranku 9 grudnia 2019 roku w swoim domu. Wokalistka zespołu Roxette zmagała się z guzem mózgu, który wykryto u niej w 2002 roku.

Jak Wam się podoba takie wykonanie?

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *