"Listy do M. 5" coraz bliżej: Zobacz oficjalny zwiastun świątecznej komedii [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Listy do M. 5” coraz bliżej: Zobacz oficjalny zwiastun świątecznej komedii [WIDEO]

„Listy do M. 5” coraz bliżej: Zobacz oficjalny zwiastun świątecznej komedii [WIDEO]

Produkcja filmu uchyliła rąbka tajemnicy i udostępniła zwiastun ukochanej przez Polaków świątecznej komedii! „Listy do M. 5” w kinach od 4 listopada 2022 roku!

„Listy do M.” powracają z piątą częścią wigilijnej opowieści. W najnowszej odsłonie zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem?

Szczepan i Karina uwikłają się w bitwę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. A przy okazji, na własnej skórze, sprawdzą, czy „z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach”. Nie zawsze kryształowy Mel stanie na drodze innego, niekoniecznie „świętego” Mikołaja, a wydarzenia z jego udziałem staną się medialną sensacją. Natomiast słabo znoszący samotność Wojciech, całkiem przypadkowo, pozna sympatycznego wigilijnego oszusta. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. „Listy do M. 5” skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak: miłość, bliskość i życzliwość, które, szczególnie teraz, są najważniejsze.

Zobacz zwiastun:

O pracy nad filmem wypowiedział się reżyser produkcji, Łukasz Jaworski:

Listy do M. to nie tylko kinowy hit o uznanej marce. To swoista bajka o ludziach – świąteczna ale prawdziwa. Do jej realizacji podszedłem z radością i dużym entuzjazmem.

Polecamy również: