Łukasz Dominiak, Who's Your Daddy: Matki mają prawo nie wiedzieć, jak wychować dziecko [PODCAST] »
Strona Główna > Łukasz Dominiak, Who’s Your Daddy: Matki mają prawo nie wiedzieć, jak wychować dziecko [PODCAST]

Łukasz Dominiak, Who’s Your Daddy: Matki mają prawo nie wiedzieć, jak wychować dziecko [PODCAST]

Łukasz Dominiak, znany internetowej społeczności jako Who’s Your Daddy była gościem w drugim odcinku podcastu Kamila Balei „Tato, no weź”. Koniecznie posłuchajcie rozmowy!

Łukasz Dominiak, twórca Instagramowego profilu Who’s Your Daddy nie jest przykładem klasycznego taty z portalu społecznościowego. Na swoim profilu często dzieli się memami, odzierającymi rodzicielstwo ze słodkiej, cukierkowej strony. Pokazuje przed wszystkim uroki bycia rodzicem w nieco sarkastycznych barwach, które rozbawiają do łez niejednego obserwującego jego profil.

Tylko przed Kamilem Baleją w najnowszym odcinku podcastu „Tato, no weź” słynny tata z Instagrama odsłonił swoje wszystkie karty tacierzyństwa i odpowiedział na szereg jego dociekliwych pytań.

Czy mężczyźnie wypada płakać? Czy kobiety powinny karmić piersią w miejscu publicznym? – to tylko niektóre z nich. Resztę z nich poznacie, słuchając rozmowy z Łukaszem.

Posłuchaj rozmowy:

Słuchajcie nas w serwisach streamingowych

„Tato, no weź” to podcast dla przyszłych i obecnych rodziców, w którym głos za mikrofonem zabiera tata, pokazując tacierzyństwo z zupełnie nowej, nieznanej nam strony. Zapnijcie swoim dzieciom w wózku pasy, bo szykuje się naprawdę ostra jazda bez trzymanki.

Kup książkę „Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa” Wydawnictwo Agora: https://cutt.ly/Baleja-Tato-no-wez