"Lupin" część 3: Zobacz oficjalny zwiastun przebojowego serialu Netfliksa » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Lupin” część 3: Zobacz oficjalny zwiastun przebojowego serialu Netfliksa

„Lupin” część 3: Zobacz oficjalny zwiastun przebojowego serialu Netfliksa

Jasne, Lupin w końcu zakuł Pellegriniego w kajdanki, w ostatniej części dramatu Netfliksa, ale problemy Assane’a jeszcze się nie skończyły. Zobaczcie zwiastun trzeciej odsłony serialu „Lupin”.

Serial „Lupin” okazał się wielkim sukcesem Netfliksa. W ciągu zaledwie 28 dni od premiery pierwszej części obejrzano go w ponad 70 mln użytkowników na całym świecie!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Assane’a! Trzecia część serialu zbliża się wielkimi krokami. Już teraz możecie zobaczyć oficjalny zwiastun, który sprawił, że jeszcze bardziej nie możemy się doczekać nowego sezonu.

W opisie fabuły czytamy:

Ukrywający się Assane żyje z dala od żony i syna. Nie może jednak pogodzić się z ich cierpieniem i postanawia wrócić do Paryża, gdzie składa im szaloną propozycję – proponuje, że opuszczą Francję i zaczną nowe życie gdzie indziej. Jednak duchy przeszłości za sprawą nieoczekiwanego powrotu rujnują te śmiałe plany.

W obsadzie produkcji, oprócz Omara Sy, znaleźli się również Soufiane Guerrab w roli Youssefa, Ludivine Sagnier jako Clair, Shirine Boutella jako porucznik Sofia Balkacem, Antoine Gouy jako Benjamin, a także Vincent Londez, Clotilde Hesme czy Nicole Garcia.

Polecamy również: