Strona Główna > Madonna, Jimmy Fallon i The Roots zagrali na szkolnych instrumentach przebój „Music” [WIDEO]

Madonna, Jimmy Fallon i The Roots zagrali na szkolnych instrumentach przebój „Music” [WIDEO]

Mogłoby się wydawać, że szkolne instrumenty nie dają zbyt wiele możliwości. Jednak Madonna, Jimmy Fallon i zespół The Roots udowodnili, że jest wręcz przeciwnie.

„The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” to amerykański talk-show nadawany codziennie do późnych godzin nocnych. Oprócz prowadzącego, Jimmy’ego Fallona, w programie zobaczymy również konferansjera Steve’a Higginsa oraz zespół The Roots . Ramówkę show wypełniają skecze, wywiady, występy. Ostatnio właśnie w ramach takiego występu, w talk-show gościnnie pojawiła się Madonna.

Piosenkarka wraz z prowadzącym oraz zespołem The Roots zdecydowali się na niekonwencjonalne wykonanie przeboju „Music”. Do gry zamiast standardowych instrumentów wybrali takie, które znaleźć można na szkolnej świetlicy. Sprawdź, jak im to wyszło:

„Music” to tytułowy utwór ósmego albumu Madonny. Kawałek zainspirowany wspólnym występem piosenkarki i Stinga podkreśla spajającą ludzi moc muzyki. Piosenka spotkała się z bardzo dobrym odbiorem, w aż 25 krajach zajęła pierwsze miejsce na listach przebojów. Ponadto często nazywana jest jednym z najlepszym singli 2000 roku.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.