Madonna szokuje nowym teledyskiem. Nie brakuje tu odważnych scen [WIDEO] »
Strona Główna > Madonna szokuje nowym teledyskiem. Nie brakuje tu odważnych scen [WIDEO]

Madonna szokuje nowym teledyskiem. Nie brakuje tu odważnych scen [WIDEO]

Madonna, legenda sceny pop mimo upływającego czasu, zdaje się być nie do zatrzymania. Wydała nowy teledysk z raperką Tokischą, w którym znowu szokuje.

Znany utwór w nowej wersji

Tym razem Madonna postawiła na duet z coraz bardziej znaną gwiazdą trapu – Tokischą – który jest remiksem znanego utworu „’Hung Up„. Artystki pierwszy raz zaprezentowały piosenkę „Hung up Tokischa” w klubie Terminal 5, w Nowym Jorku. Była to nie lada okazja. Wszystko za sprawą premiery kompilacji remiksów „Finally Enough Love: 50 Number Ones” wydanych przez królową popu.

Prowokacji nie ma końca

Odważny teledysk został nakręcony w Nowym Jorku, a za reżyserskimi sterami stanął Sasha Kasiuha, który wcześniej współpracował z Madonną przy dokumentacji jej ostatniej trasy „Madame X” w 2011 roku. W klipie nie brakuje prowokujących scen z głównym udziałem wokalistki i raperki, nieszczędzących sobie czułości w czujnym obiektywie kamery.

Album „Finally Enough Love: 50 Number Ones” to kompilacja najpopularniejszych piosenek Madonny, które przez długi czas utrzymywały się na szczycie listy Billboard. Artystka jako pierwsza i jedyna w historii zajęła 50 razy pierwsze miejsce na podium notowania Dance Club Songs. Rekord zapewniła jej w 2020 roku piosenkaI Don’t Search I Find„.

Polecamy również: