Strona Główna > Madonna zaniepokoiła fanów. Martwią się o swoją idolkę [WIDEO]

Madonna zaniepokoiła fanów. Martwią się o swoją idolkę [WIDEO]

Madonna ostatnio coraz bardziej niepokoi swoich fanów, którzy martwią się o swoją idolkę. Wszystko przez niepokojące treści na jej social media.

Królowa popu jest tylko jedna

Madonna nie wyobraża sobie życie bez skandali, które wpisane są w jej DNA tak jak muzyka. Z tego między innymi jest znana na całym świecie autorka największych przebojów „Like a Vrigin”, „La Isla Bonita”, „Vogue” czy „Hung Up”. Przez lata kariery wokalistka utwierdziła wszystkich w przekonaniu, że tytuł królowej popu należy się jej jak żadnej innej artystce.

Skandale są jej drugim ja

Teraz po wielu latach bycia na scenie każda osoba na jej miejscu odcinałaby kupony od sukcesu i cieszyła się spokojnym życiem na muzycznej „emeryturze”. To nie jest jednak w stylu Madonny, która na razie nie planuje się żegnać i podkręca coraz bardziej temperaturę wokół własnej osoby.

Fani zmartwieni wokalistką

Na Tik Toku oraz Instagramie nie brakuje ekscentrycznych zdjęć i nagrań z wokalistką, pokazującą się w bardzo odważnych stylizacjach, twerkującą czy wykonującą pozy o erotycznym zabarwieniu.Madonna nie stroni również od operacji plastycznych, które sprawiają, że coraz trudniej jest ją rozpoznać. Jej nagła zmiana wyglądu i zachowania jest niepokojąca dla fanów, odczytujący to jako wołanie o pomoc.

Na mediach społecznościowych nie brakuje komentarzy od poruszonych wielbicieli jej talentu:

Madonna przestała istnieć. Nie wiem kim jest ta osoba

Pogubiła się, potrzebuje pomocy.

Gdzie jest prawdziwa Madonna?

Zobacz wideo:

Polecamy również: