Magdalena Mikołajczyk: Zachorowałam na depresję, kiedy moje dziecko wyzdrowiało [PODCAST] »
Strona Główna > Magdalena Mikołajczyk: Zachorowałam na depresję, kiedy moje dziecko wyzdrowiało [PODCAST]

Magdalena Mikołajczyk: Zachorowałam na depresję, kiedy moje dziecko wyzdrowiało [PODCAST]

Magdalena Mikołajczyk była gościnią najnowszego odcinka podcastu Kamila Balei „Tato, no weź”. Koniecznie posłuchajcie rozmowy!

Magdalena Mikołajczyk znana w przestrzeni internetowej jako Matko Jedyna, kilka lat temu wywołała spory szum medialny parodią reklamy leków „Weź Niepie*dol”, którego głównym przesłaniem była zachęta do cieszenia się życiem i nieprzejmowania się błahostkami. Wideo wywołało sporo emocji i miało wielu zwolenników, jak i przeciwników nie do końca zgadzających się z przekazem. Teraz autorka jednego z poczytniejszych blogów w Polsce postanowiła przelać swoje myśli na papier i wydać książkę „Jestem dość”, o tym, że naprawdę warto czasem sobie odpuścić i być dla siebie wystarczającym.

Magda Mikołajczyk w rozmowie z Kamilem Baleją w podcaście „Tato, no weź” o wyrozumiałości dla samej siebie.

Co czuła, gdy usłyszała diagnozę swojej córki? O czym nie boi się powiedzieć swoim dzieciom? Dlaczego nie chce być „lepszą” wersją siebie?

Posłuchaj rozmowy z Magdaleną Mikołajczyk:

Słuchajcie nas w serwisach streamingowych

„Tato, no weź” to podcast dla przyszłych i obecnych rodziców, w którym głos za mikrofonem zabiera tata, pokazując tacierzyństwo z zupełnie nowej, nieznanej nam strony. Zapnijcie swoim dzieciom w wózku pasy, bo szykuje się naprawdę ostra jazda bez trzymanki.

Kup książkę „Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa” Wydawnictwo Agora: https://cutt.ly/Baleja-Tato-no-wez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *