Majka Jeżowska zagrała w filmie dla dorosłych "Pokolenie Ikea”. Zobacz oficjalny zwiastun » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Majka Jeżowska zagrała w filmie dla dorosłych „Pokolenie Ikea”. Zobacz oficjalny zwiastun

Majka Jeżowska zagrała w filmie dla dorosłych „Pokolenie Ikea”. Zobacz oficjalny zwiastun

Szybki seks nigdy nie był bardziej dostępny – wiedzą o tym bohaterowie „Pokolenia Ikea”, ekranizacji bestsellerowej książki o tym samym tytule, autorstwa Piotra C.. W dobie aplikacji randkowych wszystko jest na wyciągnięcie ręki – noc bez zobowiązań, realizacja fantazji, nowa kochanka, nowy partner. Tylko czy to wystarczy? O takim świecie, z dystansem i ironią, opowiada „Pokolenie Ikea”. To kino erotyczne skupione na męskim bohaterze. W jednej z ról zobaczymy Majkę Jeżowską. Film w kinach od 3 marca 2023 roku.

Majka Jeżowska jako wróżka w nowym filmie „Pokolenie Ikea”

„Pokolenie Ikea” to opowieść o randkowaniu, seksie, ale i miłości. Sceny erotyczne nie są w nim wyłącznie ozdobnikami – twórcy mówią o seksualności i życiu współczesnych młodych dorosłych z odwagą i szczerością. „Pokolenie Ikea” to niezwykle zabawny, pełen emocji i zaskakujący film, który zabierze widzów w podróż przez nieznane, pełne sprzeczności tereny współczesnej młodości. Pokazuje świat, w którym żyjemy, bezpruderyjnie i z perspektywy, w której nie zabraknie ironicznego humoru i ciętego komentarza doskonale znanego fanom książki i bloga „Pokolenie Ikea” autorstwa Piotra C.

W oficjalnym zwiastunie, któy jest już dostępny, możemy zobaczyć między innymi Majkę Jeżowską. Mamy nadzieję, że jej rola będzie bardziej rozwinięta!

W roli Piotra i Olgi zobaczymy Bartosza Gelnera i Michalinę Olszańską. W pozostałych rolach występują m.in.: Majka Jeżowska, Paweł Małaszyński, Jan Aleksandrowicz-Krasko, Sławomir Mandes, Dagmara Bryzek, Adrianna Izydorczyk, Karolina Gorczyca, Zuzanna Galewicz, Mateusz Dymidziuk, Marta Bryła i – po raz pierwszy na wielkim ekranie – Adi Nowak.

Majka Jeżowska była pierwszą Polką w MTV!

Majka Jeżowska w 1981 roku wyjechała do Stanów Zjednoczonych. W tamtym czasie poślubiła muzyka Toma Logana i zamieszkała w Chicago. Niedługo potem została wokalistką Heat N Serve. W 1984 roku gwiazda nagrała piosenkę „Rats on a Budget” skomponowaną przez jej męża. Teledysk do tego utworu wygrał międzynarodowy festiwal teledysków niskobudżetowych w Saint-Tropez. Był również grany w amerykańskiej stacji telewizyjnej MTV.

Polecamy również: