Strona Główna > „Mała Syrenka”: Zobacz oficjalny zwiastun kontrowersyjnego filmu Disneya [WIDEO]

„Mała Syrenka”: Zobacz oficjalny zwiastun kontrowersyjnego filmu Disneya [WIDEO]

Wiemy coraz więcej na temat nowej produkcji Disneya. Dodatkowo do sieci trafił długo wyczekiwany zwiastun filmu „Mała Syrenka”.

W ostatnim czasie stało się bardzo modne tworzenie filmowych wersji kultowych animacji Disneya. Za nami już premiery „Dumbo”, „Aladyna” i „Króla Lwa”. Teraz przyszedł czas na kolejny klasyk. Już w przyszłym roku odbędzie się premiera filmu „Mała syrenka”. Do sieci trafił pierwszy oficjalny zwiastun. Możecie go zobaczyć poniżej.

Za reżyserię filmowej wersji „Małej syrenki” odpowiada Rob Marshall. Scenariusz stworzył Jane Goldman, a muzykę skomponują Alan Menken oraz Lin-Manuel Miranda.

W głównej roli zobaczymy Halle Bailey. W czarny charakter, czyli przebiegłej ośmiornicy Urszuli wcieli się aktorka komediowa Melissę McCarthy.

„Mała Syrenka” z 1989 roku uwiodła widzów piękną animacją i wpadającymi w ucho piosenkami, a historię syrenki o imieniu Ariel, która zakochuje się w księciu Eryku i oddaje swój ogon oraz głos w zamian za parę nóg, znają dzieci i dorośli na całym świecie. Czy filmowej adaptacji uda się powtórzyć ten sukces? Nie wiemy jeszcze, jak będzie wyglądać nowa „Mała Syrenka”. Miejmy nadzieję, że twórcy posłuchają głosów widzów, którzy krytykowali adaptację „Króla Lwa” za zbyt realistyczne CGI, i zachowają magię oryginalnej animacji.

Film będzie dostępny na platformie Disney+ 26 maja 2023 roku.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.