Uczestnik "Mam talent" zaczął śpiewać piękną balladę i nagle stało się coś niespodziewanego. Jeden z jurorów chciał przerwać ten występ! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Uczestnik „Mam talent” zaczął śpiewać piękną balladę i nagle stało się coś niespodziewanego. Jeden z jurorów chciał przerwać ten występ!

Uczestnik „Mam talent” zaczął śpiewać piękną balladę i nagle stało się coś niespodziewanego. Jeden z jurorów chciał przerwać ten występ!

Ben Lapidus to wokalista komediowy i gitarzysta z 17 sezonu America’s Got Talent. Zobaczcie, czym zaskoczył jurorów i publiczność w sotatnim odcinku!

Występ Bena Lapidusa w ostatnim odcinku „America’s Got Talent” był jedyny w swoim rodzaju! Komik zaśpiewał oryginalną piosenkę o swoim ukochanym serze „Parmesan Cheese”. Jurorzy Howie Mandel, Heidi Klum, Sofia Vergara i Simon Cowell początkowo nie byli zachwyceni jego występem, jednak publiczność poprosiła o bis, aby przekonać jurorów do przejścia. Chociaż Howie nadal głosował na „Nie”, Heidi, Sofia i Simon niechętnie zmienili głosy na „Tak”, wysyłając Bena do następnej rundy. Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

Ben Lapidus ma 29 lat urodził się w Doylestown w Pensylwanii. Jest piosenkarzem i autorem tekstów. Jako dziecko znalazł w garażu ukulele, siadał i grał różne melodie. Jego tata zmarł, gdy miał sześć lat, przez co był wychowywany głównie przez mamę i zaczął pisać piosenki.

Program „America’s Got Talent” zadebiutował w USA w 2006 roku. Już od pierwszego sezonu zyskał ogromna popularność na całym świecie. W jury 17. edycji zasiadają: Simon Cowell, Heidi Klum, Sofia Vergara oraz Howie Mandel.

Polecamy również: