Marcelina Leszczak: "Nie chciałam być rodzicem" [PODCAST] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Marcelina Leszczak: „Nie chciałam być rodzicem” [PODCAST]

Marcelina Leszczak: „Nie chciałam być rodzicem” [PODCAST]

Marcela Leszczak, partnerka aktora Miśka Koterskiego była gościnią najnowszego odcinka podcastu Kamila Balei „Tato, no weź”. Celebrytka w szczerej rozmowie opowiedziała, jak naprawdę wygląda jej życie matki. Koniecznie posłuchajcie rozmowy!

Marcela Leszczak kilka lat temu została mamą Fryderyka, którego wspólnie wychowuje razem z aktorem Miśkiem Koterskim, znanym z filmu „Dzień Świra”. Ich wspólna opieka nad nim jest dla nich niemałym wyzwaniem, które nie raz daje im się we znaki. Mały Fryderyk jest dość charyzmatycznym dzieckiem, które ma sporo do powiedzenia w najmniej oczekiwanych momentach. Jego żywiołowość nie zawsze jest łatwa do okiełznania dla dwójki młodych rodziców. Niedawno synek znanej pary postanowił im zrobić niespodziankę

Posłuchaj rozmowy z Marceli Leszczak z Kamilem Baleją w podcaście „Tato, no weź” dla Radia Złote Przeboje:

Marcela Leszczak opisała niecodzienną sytuację w rozmowie z Kamilem Baleją do podcastu „Tato, no weź” dla Radia Złote Przeboje:

Fryderyk wyszedł sam na scenę, gdzie było dwa i pół tysiąca osób na publiczności. Już nie pamiętam miejscowości, ale Michał grał tam spektakl. W przerwie wyszliśmy na backstage, a Frysio wyszedł na scenę i zaczął śpiewać. Poruszył tłum i Ci ludzie zaczęli mu bić brawo.

Marcela Leszczak o tym, jak została mamą

Marcela Leszczak weszła w świat macierzyństwa, gdy miała dwadzieścia pięć lat. Celebrytka zupełnie nie spodziewała się takiego obrotu zdarzeń. Była modelką w jednej z popularnych agencji modelingowych i miała zupełnie inną wizję swojej przyszłości. Cały świat stał przed nią otworem. Jej związek z Miśkiem Koterskim dopiero nabierał rozpędu, więc ta informacja spadła na nią jak grom z jasnego nieba.

Tak o tym momencie Marcela Leszczak opowiedziała w podcaście „Tato, no weź” dla Radia Złote Przeboje:

Ciąża zaskoczyła mnie bardzo. Ja nie byłam przygotowana, ja nie chciałam być rodzicem. Ja kochałam tak swoje życie. Ja byłam hedonistką. Byłam zdrową egoistką dla siebie. Uwielbiałam długo spać, pielęgnację, rytuały, a nagle pojawił się mały człowiek i zburzył mi wszystko.

Słuchajcie nas w serwisach streamingowych

„Tato, no weź” to podcast dla przyszłych i obecnych rodziców, w którym głos za mikrofonem zabiera tata, pokazując tacierzyństwo z zupełnie nowej, nieznanej nam strony. Zapnijcie swoim dzieciom w wózku pasy, bo szykuje się naprawdę ostra jazda bez trzymanki.

Kup książkę „Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa” Wydawnictwo Agora: https://cutt.ly/Baleja-Tato-no-wez

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *