Mariah Carey i Kim Kardashian zaśpiewały razem z córkami na TikToku. Posypała się lawina komentarzy [WIDEO] Mariah Carey nagrała TikToka z Kim Kardashian
Strona Główna > Mariah Carey i Kim Kardashian zaśpiewały razem z córkami na TikToku. Posypała się lawina komentarzy [WIDEO]

Mariah Carey i Kim Kardashian zaśpiewały razem z córkami na TikToku. Posypała się lawina komentarzy [WIDEO]

Mariah Carey ze swoją córką – Monroe Scott oraz Kim Kardashian ze swoją córką – North West nagrały duet do piosenki „It’s a Wrap”. Jak im wyszedł wspólny debiut na TikToku?

Mariah Carey śpiewa swój przebój z córką

Mariah Carey już raz pokazała, że królowa TikToka jest tylko jedna. Razem ze swoją córką Monroe Scott nagrały niedawno wspólne wideo, które stało się sporym viralem na słynnym serwisie społecznościowym. Na filmiku widzimy córkę gwiazdy popu udającą, że śpiewa do mikrofonu jej przebój „It’s a Wrap”. W trakcie, gdy jej pociecha wykonuje piosenkę, nagle do pokoju wchodzi jej mama i zaczyna śpiewać razem z nią. Po chwili Mariah zabiera jej mikrofon i w pełni oddaje się swojemu utworowi. Pod wideo wokalistka dodała podpis: „Za każdym razem, gdy chce poćwiczyć swój głos”. Fani bardzo pokochali duet słynnej mamy i córki i obdarowali je ponad 3 milionami polubień.

Zobacz wideo:

Mariah Carey i Kim Kardashian razem w duecie na TikToku

Wspólnego duetu Mariah i Monroe Scott pozazdrościła również Kim Kardashian i jej córka North West. Postanowiły nagrać również swoją wersję wideo ze słynnym przebojem Mariah w tle. Nic nie byłoby w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że piosenkę zaśpiewały wspólnie z gwiazdą popu. Ich wspólne wideo stało się nowym trendem na TikToku, a internauci nie mogą uwierzyć, że Kim Kardashian i Mariah się razem przyjaźnią. Wszystko przez to, że obie gwiazdy były w związku z aktorem i komikiem – Nickiem Cannonem. Jak widać wspólny mężczyzna może nie tylko dzielić, ale również i łączyć. Ich wspólny TikTok stał się hitem i ma prawie 7 milionów wyświetleń. Zresztą, zobaczcie sami:

@mariahcarey

It’s a wrap! But never for us! 😘 @kimandnorth @roeroediva @kimkardashian

♬ its a wrap for you baby. – 𝖒𝖈𝖆𝖗𝖊𝖞𝖆𝖚𝖉𝖎𝖔𝖘

Polecamy również: