Mega wyprawka z Magnolia Park [KONKURS ZAKOŃCZONY] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Mega wyprawka z Magnolia Park [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Mega wyprawka z Magnolia Park [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Powrót do szkoły za 3… 2…1…

Już za niedługo wakacje oficjalnie dobiegną końca. Dwa miesiące błogiego odpoczynku to wspaniały okres relaksu, w którym uczniowie mogą swobodnie spędzać swój czas i co najważniejsze, spać bez jakichkolwiek ograniczeń. Jednak wszystko, co dobre szybko się kończy… i tak jest również w przypadku ukochanych wakacji. Z wielkim smutkiem i trudem zaczynają się powolne przygotowania do szkoły, a co za tym idzie tworzenie listy z zakupami wszelkich przyborów dla uczniów. Dla rodziców to kolejne wyzwanie, o którym muszą pamiętać jeszcze w trakcie wakacyjnej sielanki.

Tym razem przychodzimy do Was z pomocą! Z okazji zbliżającego się roku szkolnego, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest karta podarunkowa o wartości 200 zł do wykorzystania w Centrum Handlowym Magnolia Park*. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres: magnolia@konkurs.fm odpowiedź na pytanie: W jaki sposób motywujesz swoje dziecko do powrotu do szkoły? Autorzy najciekawszych zgłoszeń zostaną nagrodzeni kartą podarunkową, którą będą mieli okazję wykorzystać na zakup wyprawki do szkoły. Na zgłoszenia czekamy do 01.09.2023, do końca dnia!

Do wzięcia udziału w konkursie zaprasza Radio Złote Przeboje oraz Sponsor – Centrum Handlowe Magnolia Park.

[REGULAMIN KONKURSU]

Wszystkim uczniom w nadchodzącym nowym roku szkolnym życzymy owocnej pracy i samych sukcesów!

*Nagrody dla zwycięzców będą do odebrania w Centrum Handlowym Magnolia Park znajdującym się przy ul. Legnickiej 58 we Wrocławiu.