"Milionerzy": Padł kolejny milion! Gracz bez kół ratunkowych zaryzykował i wygrał. Jak brzmiało ostatnie pytanie? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Milionerzy”: Padł kolejny milion! Gracz bez kół ratunkowych zaryzykował i wygrał. Jak brzmiało ostatnie pytanie?

„Milionerzy”: Padł kolejny milion! Gracz bez kół ratunkowych zaryzykował i wygrał. Jak brzmiało ostatnie pytanie?

W ostatnim odcinku teleturnieju „Milionerzy” pan Tomasz z Łodzi został nowym milionerem. Sprawdźcie, jak brzmiało ostatnie pytanie.

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” powrócił na ekrany telewizorów w jesiennej ramówce stacji TVN. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. Ostatnie trzy odcinki programu należały do pana Tomasza Orzechowskiego z Łodzi, który rozpoczął swoją grę w czwartek, a wczoraj udało mu się odpowiedzieć na ostatnie pytanie i został nowym milionerem. Cóż to były za emocje!

Tak brzmiało pytanie warte milion złotych:

Kto w połowie XIX wieku skomponował słynną „Modlitwę dziewicy”?

  • A. Franciszek Liszt z Raiding
  • B. Edward Grieg z Bergen
  • C. Robert Schuman z Zwickau
  • D. Tekla Bądarzewska z Mławy

Uczestnik postanowił zaryzykować i obstawił odpowiedź „D”, która okazała się prawidłowa. „Modlitwę dziewicy” skomponowała Tekla Bądarzewska z Mławy.

Tomasz Orzechowski z Łodzi został kolejnym polskim milionerem! Gratulujemy!

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać czterem osobom. Pan Tomasz został piątym zwycięzcą! Ostatnim laureatem z 2021 roku był pan Jacek Iwaszko, który odpowiadając na pytanie „Kiedy rozpoczęło się drugie tysiąclecie?”, wygrał milion złotych!

Polecamy również: